2737
2734
عنوان

زایمان طبیعی تو کدوم بیمارستان؟ چمران،‌ نجمیه، خاتم الانبیا ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 9997 بازدید | 45 پست
من برای مراقبت های بارداریم زیاد اونجا رفتم و خیلی دکترهاشو دیدم
همه عالی بودن و به حوصله برای مریض وقت می ذاشتن و موافق شدید زایمان طبیعی مخصوصا دکتر تقی پور دکتر مغازه دکتر سالور که عالی بود
بعد
در شگفتم از شخص متکبر که دیروز نطفه ای بوده و فردا لاشه ای است.   امام علی علیه السلام
بعد من یکی دوباری هم بخش زایمان مراجعه کرده بودم عاشق ماماهاش شدم
اتاق زایمان هم خصوصی هست که از اول که درد داری اونجایی که تجهیزات هم همون جاهست و اتاق تمیز و مرتبیه که ادم حس بدی نسبت بهش نداره
در شگفتم از شخص متکبر که دیروز نطفه ای بوده و فردا لاشه ای است.   امام علی علیه السلام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ولی نمی دونم چی بگم بگم شانس بگم خواست خدا
حتما خواست خدا بوده که بهم بگه اینهمه وسواس برای بیمارستان به خرج می دی بازم باید من بخوام تا دکتر خوب بالاسرت باشه
گه
زور زایمان من دکتر شیفت عصر و شب وای اسمش یادم نیست
ازشوهرم می پرسم بهت می گم
به هرحال اصلا دکتر خوبی نبود البته بعدا فهمیدم جراح فوق العاده ای هست اما برای طبیعی اصلا مناسب بود
از بین اون همه دکتر فوق العاده دیگه قسمت من این شد
از شانسم مامایی که به تورم خورد بدتر از دکتر بود
دکتر که رفته بودخوابیده بود.فقط منو پذیرش کرد و حتی یک بار توی اتاق نیومد .ماماهم یکی دوبار بهم سر زد که یه بار می خواست امپول فشار بزنه گفته بودم نمی خوام و روغن کرچک هم خوردم اما خانوم دکتر که می خواست خیلی زود زایمان کنم تا کارش به نصفه شب نرسه ماما رو فرستاده بود برام امپول بزنه
یه بارهم کیسه ابمو اومد پاره کرد که بازم گفتم نمی خوام اما گفت بذار زودتر زایمان کنی
ی
2731
اما یه مامایی بود فوق العاده بود
خانوم پازوکی ازشانس مامای من نبود
اما مادرم بهش سفارش کرد و خیلی هوای منو داشت
بقیه ماماها هم خوب بودن به جز مامایی که برای من بودو اسمش یادم نیست از روی گواهی ولادت نگاه می کنم اگر خواستی بهت می گم
بعد هم خانوم پازوکی بهم گفت چون بیمه نیروهای مسلح هستی دکتر بالای سرت نمیاد و حتی ممکنه برای زایمان و گرفتن بچه هم ماما بچه رو بگیره و دکتر نیاد.دیگه چه ربطی داره نمی دونم
ولی برای من که دکتر رو بیدارکردن و اومد چون زایمان سختی داشتم.

راستی من بخش زایمان نجمیه هم بستری بودم و من هم اراضی بودم

اما 3 سال قبل بود الان رو نمی دونم

و چمران نمی تونی دکتر خودت رو برای طبیعی خبر کنی نمی دونم این مخصو ص شب هست یا همه ی وقتا
فکر کنم فقط برای شب باشه
فتگفتن چون این طوری هیچ دکتری شیفت شب نمی مونه

پیشنهاد من اینه که همون چمران زایمان کن .یعنی کلا توی یه اتاقی موقع زایمانت شد نمی برنت یه اتاق دیگه کلا خودت توی اتاق خودتی
ححتی روی همون تختی که استراحت می کردی موقع درد تخت زایمان هم هست

اما اگه تونستی مامای خصوصی بگیر که عالیه
از اول تا اخز باهات می مونه
2740
ممنون زهرا جون،
همراهت اگه باهات کلاسای آمادگی برا زایمانو بیاد می ذارن که باهات تو اطاق درد بیاد! البته حتمن همراه بباید مونث باشه!
البته برا زایمان بیرونش می کنن(همون آخراش!) که چه بهتر!!!

راستش فکر می کنم اگه خواهرم بیاد راحت ترم تا مامای خصوصی!‌نمی دونم!‌ اگه بشه هم ماما داشت هم همراه که عالی میشه!

فقط می خوام بدونم نجمیه هم مثل چمران دکتر شیفت میاد یا میشه دکتر خود آدم بدون هزینه اضافی بیاد بالا سر آدم!
ممنون هاجر جون
آره منم شنیده بودم چند ساله اصلا زایمان طبیعی نمیکنه! البته یه خانومه تو مطبش اینو گفت!

منم از آتیه بد شنیدم، اما دکتر ضیایی دیگه خاتم نیست الان آتیه، عرفان و پارسیان میره
ای شما، ای تمام عاشقان هر کجا
نام یک نفر غریبه را
در شمار نام های خود اضافه می کنید؟
من خودم قبل از ازدواج پیش ایشون می رفتم، ولی اصلا دوس نداشتم! اولا مطبشون خیییییلیی شلوغ بود، بعدشم دوتا دوتا می فرستاد تو مطب که من فوق العاده از این کار بیزارم!!! یه نکته ی دیگه اینکه حرف که می زدم اصلا نگاه نمی کردن به آدم! اصلا برخورد صمیمی‌ای(در حد پزشک و بیمار) نداشتن! خیلی خشک و جدی!‌ خیلی هم به توضیحاتم گوش نمی کردن و خودشون هم خیلی توضیح نمی دادن!
البته شنیدم که برای نازایی خیلی پیش ایشون می رن! حتی از شهرستان مریض دارن!

برعکس ایشون، من یه بار رفتم اورژانس صارم، پزشک کشیک، خانم دکتر سودابه متین بودند. خییییییییلییییییی مهربون! خیلی آرامش می دادن و خیلی هم پیگیر بودن! به مریض ها هم خیلی خوب توضیح می دادن! آدمو روشن می کنن که اوضاع از چه قراره!

هاجر خاتون عزیز انگار تو هم یه جورایی مثل منی ...من بدتر از تو الان هفته 34امم و تو شک و تردید انتخاب بیمارستان ....
مسوول بی مسولیت بیمه ی محل کارم بمن گفته بود هزینه زایمان رو تا سقف 3تومن فرانشیز 10درصد بیمه میده ....این حرف برمیگرده به سه ماه پیش .....یعنی من اگه بیمارستان عرفان که 3تومن تموم میشه فقط باید 300میدادم ...اما 3ه روز پیش که برا کاری تماس گرفتم گفت نه خانوم بیمه تکمیلی فقط 800 هزار تومنشو میده این از این .....
من دکتر اصلیم تو کسری کار میکنه اون گفته بود اگه طبیعی بخوای 700 میگیرم ....منم چون دوماه پیش برا طبیعی تصمیم گرفته بودم ....بنابراین یه دکتر دیگه هم همزمان انتخاب کردم دکتر کاشانی زاده مخصوص طبیعیه ....
اون خاتم و ساسان و نجمیه و بقیه الله و عرفان کار میکنه .... که با اولی و دومی قرارداد نداریم ....وقتی ازش پرسیدم برا طبیعی گجارو پیشنهاد میکنید خاتم و عرفان رو پیشنهاد کرد ....
با توجه به اینکه همسرمن خیالش بابت بیمه تکمیلی من راحت بود و هرچی پس انداز داشت داد برای یه کار سرمایه گذاری شرکتش ....حالا من موندم چی کار کنم
کسری با همون دکتر قبلی
یا عرفان با این دکتر ...
نجمیه هم نمیتونم برم چون هم شوهرم خوشش نمیاد از ترافیک مسیرش ...هم چیز خوبی تو این سایت ازش نشنیدم
به خاطر کندن گل سرخ،اره آورده اید؟/ اره ؟/ چرا اره ؟ / فقط به گل سرخ بگویید: تو !هی تو ../ خودش می افتد و می میرد(بیژن نجدی )
همه اینا رو گفتم اینم بگم این دکتر دومم که طرفدار طبیعی هست برام نامه نوشت که برم کلاسای امادگی زایمان خاتم ....
و من 8هفته است که هر دوشنبه میرم اونجا ...از بخشش هم دیدن کردم عاشق اونجا شدم اما چه حیف اصلا طرف قراردادمون نیس.....
و اما سوال دوستان در مورد خاتم .....
اتاق دردهاش مجزاست ...خصوصیه ...حمام و دوش هم داره ....فوق العاده تمیزه ....ماماهاش خوبن بخصوص خانم ازادخواه و رسولی ....یه کم خانم محمدی کم خنده و اخموست اما بد اخلاق نیس.....
شوهرتون رو نمیذارن داخل اتاق درد بیاد ....اما همراه اگه اموزش دیده باشه و ادم استرسی نباشه میتونه پیشتون باشه
به خاطر کندن گل سرخ،اره آورده اید؟/ اره ؟/ چرا اره ؟ / فقط به گل سرخ بگویید: تو !هی تو ../ خودش می افتد و می میرد(بیژن نجدی )
2706