2733
2739
عنوان

چجوری دوباره شروع کنم !؟

62 بازدید | 9 پست

راهنمایی کنید لطفاً 

من کلاس دهم بودم فک کنم، امتحانات آخر سال دیگه نرفتم اتفاقا درسمم خیلی خوب بود طی ی سری اتفاقات دیگه ادامه ندادم 

ولی الان وقتم آزاد شده میخوام ادامه بدم حداقل دیپلممو بگیرم  از کجا شروع کنم !؟ کجا برم !؟ چیکار کنم !؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
برو اداره منطقه بپرس که باید کجا بری واسه ثبت نام یاام برو مدرسه ای که توش بودی پروندت رو بگیر و بب ...

اداره چی !؟ آموزش پرورش!؟ یا اداره اش واسه شبانه فرق می‌کنه !؟

متاهلم و ۲۳ سالمه آره صد در صد ولی نمی‌دونم باید پروندمم ببرم !؟ آخه پس خودم نیس

اره پروندتو از مدرسه بگیر . بپرس که مدرسه بزرگسالان شهرتون کجاست . 

مدیر مدرسه قبلت خیلی خوب راهنمایی میکنه که چطور ادامه بدی درس رو

اونا قوانین رو بهتر میدونن

دچار تو نمی کند . دل از هوای تو....ایران🤍
اره پروندتو از مدرسه بگیر . بپرس که مدرسه بزرگسالان شهرتون کجاست .  مدیر مدرسه قبلت خیلی خوب ر ...

امیدوارم پرونده تو مدرسه باشه   ب نظرت میتونم تغییر رشته بدم !؟ من انسانی بودم ولی الان اصلا بهش علاقه ندارم یعنی از اولم علاقه نداشتم 

2740
اره مطمئن باش هست‌. بله میتونی تغییر رشته بدی.

الان زنگ زدم ی مدرسه هست خیلی از من دوره  ولی خب ازش اطلاعات گرفتم فقط فرم هدایت تحصیلی رو نمی‌دونم از کجا بیارم شما می‌دونی !؟ 

الان زنگ زدم ی مدرسه هست خیلی از من دوره  ولی خب ازش اطلاعات گرفتم فقط فرم هدایت تحصیلی ر ...

نمی دونم عزیزم.

احتمالا یا خود مدرسه جدیدت داره 

یا از مدرسه قدیم میگیری

یا میری اموزش پرورش شهرتون

دچار تو نمی کند . دل از هوای تو....ایران🤍