2737
2739
عنوان

سکسکه جنین...کمکم کنید

26915 بازدید | 23 پست
سلام بچه ها من هفته 38 هستم.نینیم چند روزه تقریبا هر روز سکسکه میکنه.شما میدونید دلیلش چیه؟آخه یه جایی خوندم سکسکه جنین خوب نیست.حالا میترسم.کسی مثل من بوده؟دکترمم گفته آب دور جنین یه مقدار زیاده.
بهشت در دستان مادر بود...
مادر آن را زمین گذاشت،تا ما را در آغوش بگیرد...
منم همینطوربودم کاملا سکسکشو حس میکردم روزی چندبار هرچی هم به دکترمیگفتم هیچی نمیگفت منم خیلی نگران بودم تودوروبرم هم هیچ کس مثل من نبود به هرکی میگفتم سکسکه میکنه تعجب میکرد نگران نباش چیزی نیست فقط نی نی که بدنیا اومد رفلاکس معده داشت بعد فهمیدم یکی ازعلایم رفلاکس سکسکه زیاده تا 2-3ماهگی هم روزی چندبارسکسکه میکرد کلا سکسکه علامت بدی نیست
وقتی پایین ترینم خداامید من است،وقتی تاریک ترینم خداروشنایی من است، وقتی ضعیف ترینم خدا نیروی من است، وقتی غمگین ترینم خدا آرام جان من است

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
عزیزم سکسه اصلا علامت بدی نیست. نشونه پر خوری نی نی هست. من پسرم خیلی سکسه می کرد وقتی هم به دنیا اومد خیلی می خورد و خیلی هم سکسه می کرد اصلا هم رفلاکس معده نداشت. اما دخترم خیلی خیلی کمتر سکسه می کرد شاید 2 ماه اخر 3-4 دفعه سکسه کرد الانم که دو ماه و نیمش هست رفلاکس داره

منم همینطور بودم چیز خطر ناکی نیست. نشون دهنده ی تکامل دستگاه تنفسیشه. مامانم میگفت ریه هاش داره باز میشه
ای سرزمین! کدام فرزندها،در کدام نسل، تو را آزاد، آباد و سربلند با چشمان باور خود خواهند دید؟
مرسی شهره جون لطف کردی.
لی لی جون دستتو که بذاری رو شکمت کاملا حس می کنی.یه تکونای آرومه ولی با فاصله منظم.مثل سکسکه خودمون.

بازم اگه کسی تجربه داره،کمکم کنه.مرسی
بهشت در دستان مادر بود...
مادر آن را زمین گذاشت،تا ما را در آغوش بگیرد...
2740
سکسکه بد نیست که البته دکتر من گفت سکسکه ی جنین بیشتر از 5-6 تا تو هر دفعه نیست ممکنه درحال مکیدن انگشتش باشه که اون طولانی تره و اگه بچه چرخیده زیر دلت تکون های ریز تر از سکسکه و مداوم حس می کنی و معمولا با سکسکه اشتباه میشه
@2bare_man
نینی منم هررررررررررر روز سکسکه میزد تو دلم.الانم که بیرون اومده خیلی سکسکه میزنه(:
من میتونم! میتونم! میتـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوووووووووووووووونم!!!!!!! (^_^)
منم نی نی ام سکسکه میکنه اینقدر بامزه است ........... شوهرم دستشو میذاره رو شکمم باورش نمیشه میگه گناه داره بچه ............ منم میگم بخاطر تکامل بچه است . نی نی های شکمو بیشتر اینطوری میشن ................. من هر وقت سکسکه میکنه نازش میکنم از رو شکمم

چیزی نیست نگران نباش
باران میبارد ! به حرمت کداممان ، نمی دانم ؟ من همین قدر می دانم باران صدای پای اجابت است و خدا با همه جبروتش دارد ناز میخرد ........ پس نیاز کن .......!
تو مشخصات این هفتم نوشته نی نی ممکنه سکسکه کنه...ولی من نمیفهمم فرق لگد زند با سکسکه چیه.. چون دخترم جو گیره..یهو میبینی چند تا تکون پشت هم میخورهو تموم... از نوع لگد.... نمیدونم فرق سکسکه با لگد چیه!!
سکسکه ریتمی هست مثل سکسکه خودمون
باران میبارد ! به حرمت کداممان ، نمی دانم ؟ من همین قدر می دانم باران صدای پای اجابت است و خدا با همه جبروتش دارد ناز میخرد ........ پس نیاز کن .......!
2706