2737
2739
همش استرس دردامو دارم.میدونم خیلی از دردا طبیعین ولی خب گاهی خدایی نکرده غیرطبیعی هم دارن.از کجا بفهمم مشکلی نداشته باشن

خدایا شکرت...پسر گلم خوش اومدی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2738
ینی انگشتتو میزنی به شکمت مثل پیشونی سفته و تو نمیره .
 یه پسر دارم شاه نداره😍 صورتی داره ماه نداره😍از خوشگلی تا نداره😋شاه میاد با لشکرش👑پرنسس ها دوروبرش👸👸واسه دخمل کوچیکترش 👼آیا بدم🤔آیا ندم🤔                              
میگن دردهایی که با استراحت و دراز کشیدن برطرف میشه نگرانی نداره. دردهایی که با انقباض همراهه و شکم.مثل پیشونی سفت میشه مخصوصا تو ماه های آخر باید به دکترت بگی.
 یه پسر دارم شاه نداره😍 صورتی داره ماه نداره😍از خوشگلی تا نداره😋شاه میاد با لشکرش👑پرنسس ها دوروبرش👸👸واسه دخمل کوچیکترش 👼آیا بدم🤔آیا ندم🤔                              
دردهای اولیه مثل انقباضات زیر شکم به صورت نامنظم طبیعیه درد سینه طبیعیه سوزش معده طبیعیه یبوست و تکرر ادرار طبیعیه کم اشتهایی یا پر اشتهایی طبیعیه سرخوشی یا ناراحتیهای لحظه ای طبیعیه
خدایا شکرت
معذرت میخوام راحت میگم ولی الان من مثلا سه چهار روزه گاهی یه دردی هی زیر دلم میپیچه یه وقتایی هم هست یه وقتایی نیست گاهی دراز کشم هست گاهی همونم نیست.نمیدونم اصلا بگم که چجوره دردش.مثلا گاهی نفخ داشته باشی و گاهی هی بپیچه توی دل و بعد از یکمم خوب میشه نمیدونم چجور بگم دیگه

خدایا شکرت...پسر گلم خوش اومدی

2706