2733
2739
من که خیلی کنجکاوم.البته جنبه دونستنم ندارم.دوستش و خانمش اومدنخونم.ن داشت واسه همسرم خاطرات زنده میکرد.گفت یادته با بچه ها دعوا شد فلانی انقدر خورده بودداشت بارفیکس میرفت.بعدا ازش با خنده پرسیدم دعوا سر چی بود میگه یادم نیست.فلانی انگار ره کسی تکه انداخته بود دعوا شد.حالا دل تو دلم نبود که واقعا دوستش تکه انداخته بوده
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
منم خیلی دوس دارم بدونم اما نم پس نمیده
یا همه مانکنن، یا مدلن، یا شاخن، یا دافن، یا علف بازن، یا رپر یا از خونواده شوهرشون سرن یا همه تو فامیل واسه خوبی و خوشگلیش دولاراست میشن. این همه داغون که بیرون می بینید،مننننننننننم همش منم، ی عاااااالمه من. والا :-) :-) :-) :'(:-)
من بهش فکر نمیکنم چون اگه یه چیزی که دلم نمیخواد بشنوم نسبت بهش بی اعتماد میشم
الانم گذشته اش چه کمکی به من میکنه خیلی زرنگ بودم باید قبلش میفهمیدم اگر میخواست رو تصمیمم تاثیر بذاره
بی ارزشترین نوعِ افتخار...!! افتخار به داشتن ویژگی‌هایی که خود انسان تو داشتنشون هیچ نقشی نداشته، مثلِ : » چهره » قد » رنگ چشم » ملیت » ثروت خانوادگی. . . "از چیزایی که خودت به دست آوردی حرف بزن" از انسان بودنت بگو...
منم نداشتم اما شوهرخواهرشوهرم با شوشو دوسته و واسه زنش تعریف میکنه همه چیزو،اونم بعضیاشو به من میگه نصفه نیمه،خب منم ناراحت میشم از ی طرفی هم نمیتونم به شوشو بگم
یا همه مانکنن، یا مدلن، یا شاخن، یا دافن، یا علف بازن، یا رپر یا از خونواده شوهرشون سرن یا همه تو فامیل واسه خوبی و خوشگلیش دولاراست میشن. این همه داغون که بیرون می بینید،مننننننننننم همش منم، ی عاااااالمه من. والا :-) :-) :-) :'(:-)
2740
کاش بتونم بگم دردونه،آخه خیلی اذیت میشم و با شوشو بد
جوجه اصلا گول قسمها رو نخور، اگر خدای نکرده کوچکترین چیزی باشه که از نظر همسرت نباید میبوده دیگه هیچی، خداقلش اینه تو هر دعوایی به روت بیاره که آره تو اینطوری بودی... الهه ، کاری نداره که همینو بهش بگو، بگو این حرفهای تو روی روابط من و همسرم داره اثر بد میذاره ، لطفا این چیزا رو برای من تکرار نکن
2706