2737
2734

سلام بچها 

اینجا مادریم بوده بچش تو پیش دبستانی بوده و مشکل یادگیری داشته؟

لطفا راهنماییم کنید معلمشم بهم گفت اصلا تو کلاس به من توجه نمیکنه .خیلی سخت یاد میگره همش حروف الفبا رو یادش میره با اینکه خیلیم باهاش تمرین میکنم   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

داداش منم همینه مهم نیست دیگه‌ گذشت الانم اوله.

ولی کلا حرص در میاره یعنی من یه خط باهاش تمرین میکنم میخوام با کتک از اتاقم پرتش کنم بیرون‌... خیلی رو مخه ولی فقط اهمیت نمیدم میگذره...

چگذککصاسغدصملمفمصنسمسمسمشممصمتبنسمشمش

برادرزاده ام آ و ب فقط یاد گرفته و حروف تا عدد پنج 

تازه حروف الفبا رو برعکس می‌نویسه مثل ریاضی

الماسی که برش هاش بیشتره ،توی نور بیشتر میدرخشه پس از برش های روحت ناراحت نباش .
2740
نمدونم چراانقدزودشروع کردن

همه کامل یاد نمیدن ولی برای کلاس اول خیلی به درد میخوره برادرزاده ام تا نیمه های سال هیچ مشکلی تو درسش نداشت

الماسی که برش هاش بیشتره ،توی نور بیشتر میدرخشه پس از برش های روحت ناراحت نباش .

خواهر من اصلا حوصله درس نداره به زور مینشونیمش پای کتاب ولی درسش بد نیست اما اصلا نمیشه پای کتاب نشوند اصلا گریه میکنه چنگ میزنه میمونه ۱۱ شی همه رو میریزه با گریه میگه آخه خانوم معلم دعوا میکنه بعد همون موقع تو ۱ ساعت همه رو مینویسه و فول میشه . 

خواهر من اصلا حوصله درس نداره به زور مینشونیمش پای کتاب ولی درسش بد نیست اما اصلا نمیشه پای کتاب نشو ...

خواهرت مینویسه ساعت ۱۱ شب. داداش من کلا نمینویسه. ۵ دقیقه مونده به کلاس بهش میگم شعر باید حفظ میکردی یه نگاه بکن میگه نمیخوام من شعر دوست ندارم.

چگذککصاسغدصملمفمصنسمسمسمشممصمتبنسمشمش
اخه استرس میگیرن ازینکه نمتتونن بگن این چه حرفیه

استرس چی جو پیش دبستانی خیلی خوبه سختگیری مدرسه که ندارن همه چی در قالب بازی و شعر یاد میگیرن

سلام شاید مشکل نقص تمرکز داره . این بچه ها حواسشون زود پرت میشه  نمیتونن رو کاری که باب میلشون نیست  تمرکز کامل بدن.وگرنه مشکلی ندارن.بیشترم پسرا اینجورن. دخترا هم هستن ولی درصد پسرا یکم بیشتره. شما ببر پیش یه روانشناس کودک. (روانپزشک نه، که دارو تجویز کنه فورا) روانشناس رفتارش میبینه چند تا شکل و و تصویر و اینا بهش میده کارایی ازش میخواد انجام بده اونجا تشخیص میده  علت رو. و راهکار میده چکار کنید تا تقویت شه. خوبه تا کلاس اول نرفته  بهتر ه رسیدگی کنی. نگران نباش حل میشه ایشالا

2706