2737
2739

نوزادم دو ماه و نیم هست رفلاکس داره و دارو امپرازول بهش میدم از روز جمعه یکباره سینه نمیگیره سینه در میارم آنقدر گریه می‌کنه خستم کرده به نظرتون دلیلش چی می‌تونه باشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وقتی خابید بده یا تو ماشین یا راه برو 

اگه نگرفت ببر دکتر داروشو عوض کنن

فعلا لبنیات و اینام نخور

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
2738

وای گلم خدا کمکت کنه خیلی سخته پسر من اینجوری بود باور کن تا یک سالش شود روز خوش ندیدم من هم باهاش گریه میکردم کلی دکتر بردم فایده نداشت ی بار بردم کل بدنشو دادم سونو گفتن ریفلاکس معده داره 

وقتی خابید بده یا تو ماشین یا راه برو  اگه نگرفت ببر دکتر داروشو عوض کنن فعلا لبنیات و اینام ...

اصلا خوابیده یا تو ماشین هم نمیگیره فقط سینه رو میبینه جیغ و گریه تا بلندش کنم از روی سینه

دختر منم همین بود هر کار می‌کردم منو هل میداد تا یه دکتر گفت چون رفلاکس داره شیرت هم سنگینه بچه اذیت میشه برا ابن نمیگیره سینه رو

و بعد ۳ ماه مجبور به دادن شیر خشک ببلاک ar شدم بعدم پدیاشور می‌خورد به خاطر رفلاکسش

وای گلم خدا کمکت کنه خیلی سخته پسر من اینجوری بود باور کن تا یک سالش شود روز خوش ندیدم من هم باهاش گ ...

خب دارم دارو رفلاکس میدم یعنی دوباره ببرم دکتر ...فوق تخصص گوارش اطفال بردم

دلیلش رفلاکس گلم خیلی تلاش کن تو خواب و موقع راه رفتن تو ماشین طفلکی چون سوزش دارن نمیخورن من بامشور ...

بله میگن دکتر مقدادی دکتر خوبیه منم تعریفش رو شنیدم اینترنتی هم ویزیت می‌کنه....منم قصد دارم انشالا از ۴ ماهگی غذا بدم بهش

2706