2737
2734
عنوان

نوزاد یک ماهه

1591 بازدید | 22 پست
سلام خانما نوزادم نمیدونم دلدرد داره همش زور میزنه همش سینم دهنشه خوابش کمه دکترم بردم میگه طبیعییه اطرافیان میگن شیرت کمه ولی دکتر میگه وزنش عالی میره بالا خیلی خستم بعضی موقعها سرش داد میزنم
منم نینیم بیست روزش اونم زور میزنه دکتر گفت طبیعی همه نوزادا اینجورین
مادرها.... شبیه نخ تسبیح میمانند به نسبت دانه ها کمتر خودنمایی میکنند اما اگر نباشند هیچ دانه ایی کنار دیگری نمیماند خدایا نخ هیچ تسبیحی پاره نشود...💜💜💜 آمــین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شیر دهی سخته به خاطر همین ثواب داره صبر کن یکم که بگذره آراواره هاش قوی تر میشه بهتر شیر می خوره و کمتر زیر سینه می مونه صبور باش طاقت بیار
خیال کن که غزالم،بیا و ضامن من شو...
2728
آره مهشید جون انشالاه بزودی
مادرها.... شبیه نخ تسبیح میمانند به نسبت دانه ها کمتر خودنمایی میکنند اما اگر نباشند هیچ دانه ایی کنار دیگری نمیماند خدایا نخ هیچ تسبیحی پاره نشود...💜💜💜 آمــین
2740
طفلک کولیک داره براش سشوار روشن کن یا تو ماشین بزارش ببر بیرون فوری اروم میشه قطره کولیکز دکترش نداده بهتون بعد یک ماه میشه داد
کتاب انسان خردمند اثر یووال نوح هراری رو به پیشنهاد میکنم بخونید.
خیلی خوابش کمه میزارم زمین بیدار میشه دلم میسوزه به حالش هیچ وقتم نمیکنم واسه خودم غذا درس کنم همش شیر میخوره زیرش خیس باشه دلش درد کنه گرمش باشه دهنش بازه شیر میخواد
مرسی مهشید جون انشالاه تو هم بزودی مامان میشی
2706