2733
2734
وقتتون بخیر اگه خدا بخواد تا یکی دو روز دیگه دیوار چینی خونمون شروع میشه باید کاشی و سرامیک بخریم میشه راجب رنگ و طرحش نظر بدین؟مثلا رنگ کف تیره باشه یا روشن یا اینکه کف آشپزخونه با پذیرایی فرق داشته باشه واسه سرویس ها هم رنگ زرد و سفید مد نظرمه خوبه یا نه؟ ممنون میشم نظر بدین
من و خدا سوار یک دوچرخه شدیم. 🚲 من اشتباه کردم و جلو نشستم و خدا عقب ، فرمان دست من بود و سر دوراهی ها دلهره مرا می گرفت. تا این که جایمان را عوض کردیم حالا آرام شدم و هر وقت از او می پرسم که کجا می رویم؟ برمیگردد و با لبخند می گوید: ” تو فقط رکاب بزن “☺️
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

بنظرم کف رو پارکت کنید هم بهتره هم خوشگل تر بنظر میاد دیوار هم اشپزخونه بنظرم بین کابینتی خوشگل بزن زیر کابینتارو لامپای کوچیک ال ای دی کار کنین رنگ پارکت کف خونه هم نه زیاد تیره باشه نه خیلی روشن
خداياشكرت....❤️ 
2728
ممنونم زهرا جان عزیزم راستش میخام خونم خوشگل و باکلاس بشه رنگ تیره رو دوس دارم خیلیا میگن خوب نیست کثیف میشه
من و خدا سوار یک دوچرخه شدیم. 🚲 من اشتباه کردم و جلو نشستم و خدا عقب ، فرمان دست من بود و سر دوراهی ها دلهره مرا می گرفت. تا این که جایمان را عوض کردیم حالا آرام شدم و هر وقت از او می پرسم که کجا می رویم؟ برمیگردد و با لبخند می گوید: ” تو فقط رکاب بزن “☺️
ممنونم از همگی مهربونا
2738
راستی بستگی به دکور خونه هم داره و اینکه توی پذیراییت پنجره داره یا نه خونت نورگیر هست یا نه اینا همه تاثیر داره چون اگر نورگیر نباشه وسایلاتم تیره باشن بعد کف و دیوارارو تیره کنی خونت تاریک و دلگیر میشه
خداياشكرت....❤️ 
عزیزم پارکت خوب نیست زود خراب می شه ممکن سوسک و حشره هم بکنه سرامیک طرح پارکت کن من خونه خودمو سرویسامو دوتاشو یاسی زدم کف صورتی یکی شو خاکستری
خوزستان همیشه مظلوم 😣 بمیرم برای مردمم که نه نان دارن نه هوای سالم نه آب نه واکسن . 😞😞😞
عزیزم زیربنا 150متره زیاد کوچیک نیست
کف آشپزخونه با کف پدیرایی باید متفاوت باشه؟
2706