2733
2739
دخترم 4سالشه ازعصری 1ساعت گریه کردش گفت دلم درد میکنه بیرون روی نداره ولی چندبار بالااوردش بردیمش دکتر گفت ویروس جدید بهش قطره متوکلوپرامید داد شربت دیسیکلومین و شریت راینیتیدین
مرد که تـــــــــــو باشی زن بـودن خـوب است .. از مـیان تمام مذکرهای دنیـا ... فقط کـافیـست پــای تــــــــــو در میان باشـد .. نمیدانی برای تـــــــــــــــو خانوم بودن چه کیــــفی دارد ..
اگر تجربه ای دارید بگید خاهشا دکتر گفت خوب نشو بیار امپول تهوع بزنم
مرد که تـــــــــــو باشی زن بـودن خـوب است .. از مـیان تمام مذکرهای دنیـا ... فقط کـافیـست پــای تــــــــــو در میان باشـد .. نمیدانی برای تـــــــــــــــو خانوم بودن چه کیــــفی دارد ..
توراهدبرگشت بازم تهوع داشت هیچی تومعدش نبود دیگه رسیدیم خونه کته ماست دادم و مجدد تهوع الانم بیحال خابیده چه کنم؟؟؟
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2740
نه تب نداره ووستان بیرون رویم تداره فقط تهوع بیحالی
خودمم حاملم دارم دق میکنم بخدا
عزیزم من به دخترم قطره زد تهوع دادم اثر نکرد امپول دمترون دکتر زد اثر نکرد از دادو خانه سوال کردم بهش نصف قرص دمترون دادم عالی بود یعنی یک قرصو تو کمی اب حل کردم نصفشو تو سرنگ کشیدم دادم دارو خانه گفت میتونی 8 ساعت یک بار نصفشو بدی که من یکی صبح یکی شب دادم کلا هم 3 بار استفراغ قطع شد
پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design
ببین دکتر دختر من عالیه دختر من زیر 3 ساله از دو شنبه استفراغ شروع شد الان روز 7 هست اسهالشم جمع شد قرص دمترونو نصف بده بهش کیدیلاکت+ زینک که جدید اومده بده پیدا نکردی کیدیلاکت یا پدی لاکت بده با روزی دو بار هربار دو سی سی شربت زینک سولفات زینک روده هارو ترمیم میکنه کیدیلاکتم که باکتری مفید رودست و او ار اس به ازای هر بار مدفوع یک استکان تا یک لیوان بهم گفت ببین حجم مدفوع چقدره زیاد اب دفع کرد یک لیوان کم بود یک استکان شده به زور با سرنگ بده دختر من طعم داراشو بیشتر دوست داشت
پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design
کیدی لاکت دارم قرص دمیترونم دارم
2706