2737
2739
عنوان

بازگشت به رابطه ؟؟!,♥️

83 بازدید | 2 پست

سلام یه جریانی هست لطفاً بخونید نظرتون بگید خیلی مهمه برام . 

این جریان از طرف یه آقا هست من خودم کاربر خانومم اما این آقا کمک میخاد شما فک کنید این جریان از طرف یه آقا بیان شده . 

«یه آقایی هست داخل دانشگاه چند وقت تقریبا از یه دختری خوشش میاد ولی هیچوقت نرفته بود جلو حسش بگه اتفاقا دختر هم دوست داره این آقا رو و نخ می‌داده بهش در نهایت خانوم به صورت غیر مستقیم از طریق مجازی به این آقا پیشنهاد میده و آقا مستیقم پیشنهاد آشنایی میده و یکماهی بصورت چت ... باهم دارن آشنا میشن و این دختر به دلیل اینکه یا خجالتی بوده یا مغرور بوده حسش بروز نمی‌داده مستقیم و آقا برای اینکه این مشکل حل کنه یکی دوهفته ای سرد میشه با دختر و دختر بازم با هر ترفندی مثل استوری ... میخاد سر بحث باز کنه ولی نمیتونه و پسر همچنان سرد میمونه تا اینکه کدورت بینشون جدی میشه و بدون هیچ خداحافظی و حرفی باهم کات میکنن 🖤 الان تقریبا ۷ ماه از این داستان میگذره و این آقا همچنان نتونسته فراموش کنه و چندباری طی دوماه اخیر چندباری اتفاقی رو در رو شدن باهم تو دانشگاه و خودشونو از هم قایم کردن می‌دونم پسر واسه غرورشه وگرنه دخترو خیلی میخاد  الان بعد این ۷ ماه پسر میخاد بدونه هنوز دختره تو فکرشه که برگرده ؟ فقط میخاد نظرات شماها که دختر هستید بدونه در مورد هرچی هر کمکی که میتونید بکنید هر راهنمایی

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.