2737
2739
عنوان

جوان ایرانی اگه انار بود🥴 عکس

1524 بازدید | 38 پست

حق

فقط 22 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️

حوصله م سررفته از هر چی دوست دارید عکس بذارید‌..

دپ

خنده دار

غذا

نی نی

هرررررچی

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همینجوریش یه شهر بام بَده..تو سمت من باش عذابم نده💔🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶🎶      یکروز بالاخره آخرین کسی که تو رو میشناسه میمیره! و خاطرت برای همیشه فراموش میشه....! پس از زندگیت لذت ببر❣️

🥴🥴

<<وقتى دنبال بهترينى سعى كن راه و اشتباه نرى⚰️>>                                                                        آقايون لطفا تو امضاتون بگيد آقا هستين من تيكه كلامم عزيزم خوشگلمه🥴😁كوچولو ونمره ٢٠سايتم🥺💕تايپمم esfp😉💗به ناحق با تاريخ عضويت رند ٠٢/٢/٢ تعليق شدم ترجيح ميدم سكوت كنم😒💔كاربرى فقط دست خودمه و تمام تاپيكا و پستامو گردن ميگيرم🤪😂و اينكه بنده دومين عضو انجمن⬛️مبارزه با احساسات منفى⬛️هستم خلاصه بسوزين👀🤡با آرزو هاى خوب براى شما خواهرام😚🤩💕
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

اینم حقه😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40

آن  قدر این ۲۰روزا رو ادامه میدم تا به هدفم برسم💪💪    شروع از اول تیر😇   وزن اولیه۸۸،⬅️۱۰روز پاکسازی۸۴،⬅️۲۰روز اول۸۰⬅️۲۰روز دوم۷۵⬅️۲۰ روز سوم۷۲/۵⬅️۲۰روزچهارم۶۹/۵⬅️۲۰روز پنجم۶۶⬅️۲۰روز ششم۶۲/۵⬅️۲۰ روز هفتم ۶۱😡⬅️۲۵ روز هشتم۵۷  ⬅️                     
2738

😁😁

<<وقتى دنبال بهترينى سعى كن راه و اشتباه نرى⚰️>>                                                                        آقايون لطفا تو امضاتون بگيد آقا هستين من تيكه كلامم عزيزم خوشگلمه🥴😁كوچولو ونمره ٢٠سايتم🥺💕تايپمم esfp😉💗به ناحق با تاريخ عضويت رند ٠٢/٢/٢ تعليق شدم ترجيح ميدم سكوت كنم😒💔كاربرى فقط دست خودمه و تمام تاپيكا و پستامو گردن ميگيرم🤪😂و اينكه بنده دومين عضو انجمن⬛️مبارزه با احساسات منفى⬛️هستم خلاصه بسوزين👀🤡با آرزو هاى خوب براى شما خواهرام😚🤩💕

آن  قدر این ۲۰روزا رو ادامه میدم تا به هدفم برسم💪💪    شروع از اول تیر😇   وزن اولیه۸۸،⬅️۱۰روز پاکسازی۸۴،⬅️۲۰روز اول۸۰⬅️۲۰روز دوم۷۵⬅️۲۰ روز سوم۷۲/۵⬅️۲۰روزچهارم۶۹/۵⬅️۲۰روز پنجم۶۶⬅️۲۰روز ششم۶۲/۵⬅️۲۰ روز هفتم ۶۱😡⬅️۲۵ روز هشتم۵۷  ⬅️                     
😁😁

برگا فروشنده ریخته😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40

تلخ بود

وقتی از خودت چیزی نداری و برای تاییدیه گرفتن خودتو میچسبونی به انسان های با اصالت 😂😝   این وصله های ناپاک به کوروش بزرگ نمیچسبه و نخواهد چسبید. 😊😊ایرانی شاید از اسب بیفتد اما....... از اصل هرگزززززز ✌️گر نباشد حیا و عفت و نجابت   ادمی طعنه زند به ستور 

وایییی این منم😂😩

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706