2733
2734
عنوان

12 روز پیش یک خونه رهن کردم....

193 بازدید | 18 پست

هنوز املاکی قولنامه رو به من نداده 🫤

هروقت زنگ میزنم میگه هنوز آماده نشده 

یه ورق کاغذه 

دوست دارم برم دفتر املاکیشو رو سرش خراب کنم

پولو دادی؟؟ همون دقیقه مینویسن میدن بهت😐

خواهر مهربونم که نگاهت به امضام خورده💕🦋 حتما برگزیده شدی که با دعای تو حاجت روابشم🥺 شده ی صلوات  برای حاجت دلم دعاکن(دعا درحق هم خیلی مجربه) اگه توام  مشکلی داری خوشحال میشم که اگه لایق باشم به نیت حل مشکلت آیت الکرسی بخونم برات🙏🌺
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
اره

چه اشتباهی کردی

خواهر مهربونم که نگاهت به امضام خورده💕🦋 حتما برگزیده شدی که با دعای تو حاجت روابشم🥺 شده ی صلوات  برای حاجت دلم دعاکن(دعا درحق هم خیلی مجربه) اگه توام  مشکلی داری خوشحال میشم که اگه لایق باشم به نیت حل مشکلت آیت الکرسی بخونم برات🙏🌺

زنگ نزن. با یه مرد یا طرف معامله پاشو برو بنگاه بگو برگه رو بده. بگو همین الان حاضرش کن دیگه رام نمیفته بیام.

فکر میکردم میتونم همه آدمها رو نجات بدم..‌. تا اینکه متوجه شدم اونا دارن خودمم توی باتلاق غرق میکنن.
2740
چرا؟  

چون الان چه مدرکی داری که نشون بده تو پولو دادی؟  اول قولنامه مینویسن  بعد پولو میدن 

اون قولنامه مدرکه ، سنده

آخه برگه قولنامه به چه دردش میخوره

به درد اون نمیخوره به درد تو میخوره.

برید اول با زبون خوش و ملایمت بگید. نداد تهدید کن میری صنف شکایت میکنی و زود برو بانک رسید پولی که پرداخت کردی رو بگیر.

فکر میکردم میتونم همه آدمها رو نجات بدم..‌. تا اینکه متوجه شدم اونا دارن خودمم توی باتلاق غرق میکنن.
به درد اون نمیخوره به درد تو میخوره. برید اول با زبون خوش و ملایمت بگید. نداد تهدید کن میری صنف شکا ...

الان زنگ زدم بهش فردا بعدظهر میام قولنامه میبرم 

گفت باشه بیا 

گفتم آمادست 

گفت نه آماده که نیس ولی شما بیا ببر 

من نمیدونم یک تیکه کاغذ چی داره که این هنوز امادش نکرده

2706