2737
2739
ندازه هماتوم و زده ده م م گفت شبی یه شیاف و استراحت حالا منظورش از استراحت چیه ظرف شستن و غذا درست کردن تعطیله یعنی
خدایا من به وعده های تو ایمان دارم و مطمنم روزی فزرندی هم به من میدی من 4 ساله انتظاز کشیدم تو خودت گفتی ان مع العسر یسرا.منتظر آسونیم دیگه طاقت سختی ندارم
نه عزیزم منم داشتم اصلا نترس خود بخود یا دفع میشه یا جذب میشه اگه لک دیدی نترس استراحتم ینی زیاد راه نرو کار سنگین نکن خودتو زیاد خسته نکن
دنیا را نمیدانم ولی من به کسی که فقط نه ماه ناز میکند تا بیاید پشت نمیکنم [smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من دارم دق میکنم خونمون پله زیاد داره بیرون که نمیرم جارو برقی و ایناهم که نمی کشم اما دلم میخواد یه غذا درست کنم افسرده میشم تا دو هفته دیگه که سونو دارم
خدایا من به وعده های تو ایمان دارم و مطمنم روزی فزرندی هم به من میدی من 4 ساله انتظاز کشیدم تو خودت گفتی ان مع العسر یسرا.منتظر آسونیم دیگه طاقت سختی ندارم
2742
من سال نود عکس رنگی انداختم لوله سمت راستم بسته بود و تنبلی تخمدان داشتم اما اردیبهشت عکسم پ تکرار کردم و دکتر رادیولوژی لولم و باز کرد ماه بعدش لتروزول خوردم که باردار شدم البته همه این ها بهونه است خدا اراده کرد بعد چهارسال من و مادر کرد
شوهرمم زینک میخورد
دکتر من اصلا واسه هماتوم نگف استراحت منم اشپزی میکردم اخهةهماتوم چیز وحئتناکی نیس عزیزم یه لختهةخون که بیرون از کیسه اب قرار داره خیلی هم شایع هست
دنیا را نمیدانم ولی من به کسی که فقط نه ماه ناز میکند تا بیاید پشت نمیکنم [smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
2738
وای زهرا جون خدا خیرت بده داشتم دیوونه میشدم خودمم میگم دولا راست نشم و پله نرم اما از این اتاق برم اون اتاق که عیب نداره اخه من شنیده بودم میگن فقط پاسه دستشویی بلند شیم
نه عزیزم تازه من دوقلو هم باردار بودم بین دوکیسه هماتوم بود جارو و تی نمیزدم ولی غذا درست میکرم سونوی بعدی گف کوچیک شده دفعه ی بعدشم گف کامل رفع شده ًبعد شیاف بخواب که نریزه
قربونت عزیز دلم