2737
2739
سلام دوستان میخوام تو خونه موهامو رنگ کنم حدود 10 سانت ریشه موهام مشکیه و موهای خودمو پاییناش دکلره داره حدود پایه 6 میخخوام بدونم به چه ترتیبی دنگ بزارم اول ساقه یا اول ریشه و اینکه چطوری خودم میتونم تنها موهامو رنگ کنم
خدایا پروردگارا دستانم را رها مکن ...من برای آرامش به تو محتاجم
مشکی ها رو سه صفر بزار تا به پایه ۶ برسن مثل پایین موهات. بعد یه رنگ بزار یه دستشون کن. رنگت هم از شماره ۶ بیشتر نباشه چون نارنجی میشه
 دنیا اگه عدالت داشت ... مرد هم بکارت داشت ...       
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه میخوای رنگ روشن بزنی که اول باید ریشه موهاتو بزنی بعد کل موهاتو یکدست کنی اگه بخوای دکو کنی که یکم سخته کارت باید مواظب باشی پوست سرت نسوزه و ساقه اسیب نبینه ولی اگه بخوای کل موهاتو تیره کنی که اول ساقه بعد ریشه
سه اصل هیچ وقت باکسی بیشتر ازجنبه اش رفاقت نکن,درددل نکن,شوخی نکن حرمتها شکسته میشود............ هیچ وقت به کسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نکن,محبت نکن,لطف نکن تبدیل به وظیفه میشود.............. هیچ وقت ازکسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نخواه,کمک نگیرانتظارنداشته باش تبدیل به منت میشود
2742
اگر بخوای یه رنگ خوب بشه اول به ریشه 3 صفر بزن چند درجه روشن بشه بعد رنگ مو n7و7m 8و از هرکدام نصف تیوپ قاطی کن با اکسیدان 9% و دوسانت واریاسیون نقره ای بزن و اول بزن به ریشه موهات بعد 10 دقیقه کل موهات که یکدست بشه ...
سه اصل هیچ وقت باکسی بیشتر ازجنبه اش رفاقت نکن,درددل نکن,شوخی نکن حرمتها شکسته میشود............ هیچ وقت به کسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نکن,محبت نکن,لطف نکن تبدیل به وظیفه میشود.............. هیچ وقت ازکسی بیشتر ازجنبه اش خوبی نخواه,کمک نگیرانتظارنداشته باش تبدیل به منت میشود
سعی کن یه دوستی خواهری کسی بیاد برات ریشه ها رو بزنه که یدست بشه پشت سرت سختت میشه .
2740