2733
2739
سلام دوستان دختر 2سال و نیمه من ویروس جدید رو گرفته که 72 ساعت تب شدید هست و تب قطع نمیشه 3 تا دکتر بردمش دکتر اخری که نصف شب تو بیمارستان بردم گفت برای این که تشنج نکنه هر 8 ساعت دیازپام 2 بهش بده امروز خواهرم امد گفت دیازپام برای بچه این سن خیلی بده حالا چی کار کنم کسی تجربه ای داره؟
دختر منم تب 40درجه داشت فقط با پاشویه تبش رو پایین می اوردم چون استامینوفن هیچ اثری نداشت دمای اتاق رو مناسب کن لباساشو دربیار یه تیکه تنظیف رو با آب ولرم خیس کن پهن کن رو پشت وشکم و کشاله های رانش
حسین جان،من شنیدم سرعشاق به زانوی شماست،واز آن روز سرم میل بریدن دارد ⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731
ابجیم هم همین رو گفت دیشب تبش 41 بود رسیدم بیمارستان تا به پرستارا گفتم دیازپام دادم گفتن پس تشنج نمی کنه هر جور دکتر گفته ادامه بده موندم به خدا اعصابم خورد شده
دیازپام برای تبهای بالای 40 هست شربت بروفن بده اگه خدای نکرده با بروفن پای نیومد دیاز پام بده
الا بذکر الله تطمئن القلوب... پسرم نفسم... دخترم آرامش قلبم ...همسرم سایه سرم  
2740
دیازپام 2هم من خیلی دیدم تجویز میشه برا بچه های زیر6سال که تشنح ناشی ازتب نگیرن نگران نباش اگه با پاشویه ی این مدلی پایین نیومد دیازپام رو بده بهتر از اینه که تشنج کنه خدایی نکرده
حسین جان،من شنیدم سرعشاق به زانوی شماست،واز آن روز سرم میل بریدن دارد ⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
ای وای خیلی سخته من پسرم عید اینطوری شد از عید تا حالا اصلا ریزه میزه شده و به زور وزن میگیره.
الا بذکر الله تطمئن القلوب... پسرم نفسم... دخترم آرامش قلبم ...همسرم سایه سرم  
هر 4 ساعت گفته یکی در میان بروفن و شیاف استامنفون بزار اما تبش اصلا قطع نمیشه دیشب رسیدیم خونه شوهرم از استرس کلی بالا اورد ان قدر حالش بده 3 تا دکتر بردم اگه امروز بهتر نشه دوباره میبرمش
دختر منم فقط تب میکرد با استامینوفن و شیاف و پاشویه کنترل میکردم شب تا صبح با این سه کار فقط تبش کم میشد پایین نمیومد ولی دکتر گفت باید همینطوری کنترل کنی تا دوره اش بگذره من سه شب تا صبح بالا سرش نشستم از ترس اینکه خدای نکرده تشنج نکنه دخترم هشت ماهش بود
2706