2752
2734

سلام 
بچه تر که بودم مادرم و خواهر بزرگم همیشه دعوا میکردن سر اینکه چرا مادرم با پسر خاله بابام مهران(اسم مستعار) صحبت میکنه مامانمم میگفت دارن طلاق میگیرن خواستم کمکشون کنم اینا ولی دروغ میگفت و..
از شهریور ماه اون یکی پسر خاله بابام عباس که زن و بچش کانادان چون قراره بره خارج هر پنجشنبه و بعضی روز های هفته خونمونه یعنی من هر هفته ایشونو میبینم
یکبار داشتم با گوشی مامانم کار میکردم که دیدم عباس پیام داد لباس هات رو عوض کردی؟ بابام اونموقع خونه نبود ماموریت بود خیلی عصبی شدم واقعا
بعد توی تلگرامش هم با یکی به اسم مرتضیی صحبت میکنه
دیشب به مادرم پیام دادم گفتم مرتضی کیه؟ گفت مشتریمه مرتضیی 
مثلا خواست بگه فامیلش هست ولی بهش گفتم این که همه پروفایلاش مَرده
گفت خیلی از مشتری هام پروفایل مرد میزارن.
مادرم آرایشگاه داره.
واقعا خیلی احساس پوچی میکنم بابام مرد خوبیه سال هاست ازدواج کردن نمیدونم چرا مامانم اینجور میکنه 
شات چتم با مامانم رو بزارم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بزار🙂😶

ما بزرگترین معذرت خواهی رو به خودمون بدهکاریم بابت همه ی وابستگیای بی جامون بابت همه ی آدمهایی که اذیتمون کردن ولی ما نتونستیم رهاشون کنیم بابت همه ی حرفهایی که دلمون شکست،ولی صبر کردیم بابت همه ی دورویی هایی که به روی طرف مقابل نیاوردیم من از خودم بابت تحمل خیلی چیزایی که مستحق اش نبودم واقعا معذرت میخوام!                  https://harfeto.timefriend.net/16837133705410 بنویس میخونم 💗 نگه دار رو لینک و باز کردن رو بزن☺️

به تعداد تمام مردای خیانت کار خانوم های خیانتکار هم هستن اما مردا چون دست و پا چلفی ترن زود ب دام میوفتن 

پستتو خوندم قلبم اتیش گرفت نمیشه گفت ب شما ربطی نداره کاملا به شما مربوطه 

اسکرین شات بگیرید تهدیدش کنید که اگر تموم نکنه و ادامه بده ب پدرتون میگید 

تاپیکهایی پر از وایب مثبت برای کنکوری ها امیدوارم بخونید و استفاده ببرید...اگروسواس فکری دارید اولین تاپیکم رو بخونید برای مدتی در سایت نیستم لطفا درخواست ندید برای پرسیدن سوالات کنکوری ...روزها فکر من ایست و همه شب سخنم /که چرا غافل از احوال دل خویشتنم /از کجا امده ام امدنم بهر چه بود/به کجا میروم اخر ننمایی وطنم زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست /هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود /صحنه پیوسته ب جاست/ خرم آن نغمه که مردم بسپارندبه یاد                                                                                 باشد که یادم نرود گر تو نبودی من هیچ نبودم هیچ...! که تویی پروردگار عالمیان که تو جان منی و از تو گذر نیست مرا 
2706