2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اینا رو نمیدونم ولی من باید سزارین میشدم ولی یهو شرایط جوری چرخید که دکترم نتونست سز بگیره و طبیعی به دنیا اوردم بچمو 

امروز ششمین روزیه که زایمان کردم و حالم خیلی خوبه از همون اول خوب بودم فقط یه کم ضعف داشتم و سرگیجه که یه کم آبمیوه و اینجور چیزا خوردم خوب شدم... 

من یه کم فوبیای باز شدن بخیه ها رو داشتم که تو نشستن مراعات میکردم... بیشتر دراز میکشیدم 

چند ساعت درد کشیدم ولی یهو تو یه لحظه همه دردام تموم شد... 

اینو همیشه با خودت تکرار کن که تو هیچ کی نیستی که به خودت اجازه بدی به بقیه راحت توهین کنی... در کمال ادب نظرتو بگو اگه نمیتونی مودب باشی پس منو ریپ نزن... من مثل تو حوصله دعوا ندارم... من مثل تو عادت ندارم یقه مردمو واسه طرز فکرشون بگیرم😊
اینا رو نمیدونم ولی من باید سزارین میشدم ولی یهو شرایط جوری چرخید که دکترم نتونست سز بگیره و طبیعی ب ...

من فوبیا زایمان طبیعی رو دارم سزارین هم لعنتی خیلی گرونه. نمیدونم چیکار کنم 😭 

2738
من فوبیا زایمان طبیعی رو دارم سزارین هم لعنتی خیلی گرونه. نمیدونم چیکار کنم 😭 

اصلاً به پولش فکر نکن... 

سلامتی مهم ترین چیزه

من اصلاً به کسی که یه هفته زایمان کرده است شبیه نیستم

اصلاً انگار هنوز باورم نمیشه زایمان کردم خیلی راضیم 

من خیلی مشکل داشتم که طبیعی برام خطر مرگ رو داشت و این بیشتر از هرچیزی منو میترسوند قرار بود سز بشم ولی یهو کیسه آبم پاره شد و چون بچم ریز بود سرش افتاد تو کانال زایمان و  دکتر میگفت اگه سز کنم خطر خونریزی مغزی جنین رو داشت 

انقباض رحم اصلاً اذیت کننده نبود برام

ولی چون سر بچه افتاده بود پایین به دهانه رحمم فشار میاورد حس میکردم زیر شکمم داره پاره میشه..‌. دردش به حدی زیاد بود التماس میکردم به دکتر که منو ببره سز کنه حتی با بیهوشی هماهنگ کرد که بیاد با بی حسی طبیعی بگیره ولی دیگه دید حیفه آخراست بچه داره میاد بیخود بی حسم نکرد 

اینو همیشه با خودت تکرار کن که تو هیچ کی نیستی که به خودت اجازه بدی به بقیه راحت توهین کنی... در کمال ادب نظرتو بگو اگه نمیتونی مودب باشی پس منو ریپ نزن... من مثل تو حوصله دعوا ندارم... من مثل تو عادت ندارم یقه مردمو واسه طرز فکرشون بگیرم😊
اصلاً به پولش فکر نکن...  سلامتی مهم ترین چیزه من اصلاً به کسی که یه هفته زایمان کرده است شبی ...

خب خداروشکر بخیر گذشته. منم میسپرم دست خدا هرچی اون بخاد😔