2737
2739
عنوان

هر کی از قرص آسنترا نتیجه گرفته بیاد🤦‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 9604 بازدید | 185 پست
آره هم وسواس فکری هم استرس و اضطراب بیش از حد زندگیمو مختل کردن به خدا سر هر چیزی یه استرسی میگیرم ک ...

من یهو بدنم گر میگیره انگاری یکی انداختتم تو اب جوش موهامو انگار یکی میکشه رو ب بالا 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من یهو بدنم گر میگیره انگاری یکی انداختتم تو اب جوش موهامو انگار یکی میکشه رو ب بالا 

بعضیا اینقدر بی‌خیالن که هیچی از پا درشون نمیاره بهشون حسودیم میشه🥺🥺

خدایا منو مسبب شکستن دلی قرار نده
وسواسو شاید بتونم تحمل کنم ولی این اضطرابو نه به خدا همش حالم بده

اضطراب مادر همشونه تا اضطراب نداشته باشی نه وسواس فکری میاد نه افکار منفی . نه حملات پانیک همشون از استرس و اضطراب هست باید درمان بشه

2731
اضطراب مادر همشونه تا اضطراب نداشته باشی نه وسواس فکری میاد نه افکار منفی . نه حملات پانیک همشون از ...

دقیقاااا یه مشکل دیگمم اینه که همیشه دلم گرفته دوست ندارم خونه بمونم دلم میخواد شده فقط تو ماشین باشم خیابونارو دور بزنم برمو نمونم خونه قبلا اینقدر دختر شادی بودم بعد از مریضی و فوت بابام دیگه نتونستم مثل قبل باشم 

دقیقاااا یه مشکل دیگمم اینه که همیشه دلم گرفته دوست ندارم خونه بمونم دلم میخواد شده فقط تو ماشین باش ...

چند سالتونه؟ بعدم با این حال پشت فرمون نشین. خدا پدرتون و بیامرزه روحش شاد 

چند سالتونه؟ بعدم با این حال پشت فرمون نشین. خدا پدرتون و بیامرزه روحش شاد 

۲ روزه شدم ۳۶ سال نه دیگه پشت فرمون نمیشینم یعنی از روزی که پسرم به دنیا اومد دیگه ننشستم قبل پسرم یه سقط داشتم تو ۳ ماه که کلی به خاطرش عذاب کشیدم گریه کردم بعد ۵ ماه پسرمو باردار شدم که استراحتی بودم همش خونه بودم درازکش از ماه ۶ ۷ حمله‌های پانیک داشتم که میرفتم اون دنیا بر میگشتم دیگه این حمله‌ها این افسردگی از قبل بارداری شروع شد تو بارداری بیشتر شد  برام موندو هر روز بیشتر شد

2740
وای نه دوسال پیش ازمایش دادم تا جواب اومد فکر هزار تا سرطان تو مغزم بود میترسم میگم بزار هر چی هست ی ...

دور از جون ببین هر آدمی نیاز داره هر سال چکاپ بده حتی سالمترینشم باید حداقل سالی یکبار قندو کلسترولو ویتامینو... بدنشو چک کنه پس برو یه آزمایش بده فقط به نیت چکاپ بدنت نه اینکه ببینی دور از جون سرطان داری یا نه

سلام عزیزم منم امروز شروع کردم با یک چهارم حس میکنم بی قرارم بد حالیش چطوره اولش وسواس بیشتری میگیره ...

سلام عزیزم خوبی

میگم دکتر واسه منم آسنترا نوشت پنج روزه

اول یک چهارم حالا یکم دومش کردم به دستور پزشک

خوابم کم شده صبحا زود از خواب بیدار میشم و بی قرارتر شدم

شما چطوری عزیزم الان دیگه خوبی با این قرص؟

السلام‌علیک‌یا‌اباصالح‌المهدی🙏💚
دوساله ک مصرف میکنم ‌ البته الان دوزش رو خیلی کم کردم  اره شکر خدا وسواس و کلا از بین میبره . ...

عزیزم من الان ۵ روز هست برای پانیک مصرف میکنم

از یک چهارم شروع کردم الان به یکم دوم رسوندمش

بی قرار تر شدم مخصوصا صبحا 

نمیدونم چه کنم

به دکترم گفتم منتظرم جواب بده

عزیزم من الان ۵ روز هست برای پانیک مصرف میکنم از یک چهارم شروع کردم الان به یکم دوم رسوندمش بی قرا ...

بیقراری صبح ها که مهم ترین نشونه افسردگیه 

اشکال نداره. من از شش صبح عین جن زده ها بیدار میشدم پا میشدم راه میرفتم از شدت بیقراری و اضطراب 

تو قرص و بخور قطعش نکن . مطمئن باش جواب میده

خواستی با منم صحبت کن که اروم باشی . فک نکن فقط تو اینجوری شدی . من از تو بدتر بودم . فقط تنها نمون و راجبش حرف بزن نریز تو خودت 

بیقراری صبح ها که مهم ترین نشونه افسردگیه  اشکال نداره. من از شش صبح عین جن زده ها بیدار میشدم ...

ممنون عزیزم

شما لرزش دست هم داشتی؟

2706