2733
2739

سلام مشکلی ندارع دختر باکره از این پماد استفاده کنه؟چون با لوله دادن ک بزنه ، ، اگر اشکال داره ، چطوری استفاده کنه؟ 

برای دختر باکره اگر بکارت مهمه نباید اون پماد رو بزنه معمولا پزشک زنان هم برای دختر باکره این پماد رو نمیده 

به دکترت بگو داروتو عوض کنه 

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فک کنم اشکال داشته باشه چون اپلیکاتورش بزرگه و روش نوشته تا آخرش باید تزریق بشه  

امضامو دلی مینویسم من توی ۱۴ سالگی صاحب یه دختر شدم خودم خیلی سختی کشیدم توی زندگیم از خدا فقط فقط خوشبختی دخترمو میخام🙏این بچه توی شهری که من دور از خانوادم بودم هم پدرم بود هم مادرم با هم بزرگ شدیم یه جاهایی عقل و شعور این بچه خیلی بیشتر از باباش بود😒انشالله که همه ی دخترا عاقبت بخیر بشن
2731
برای دختر باکره اگر بکارت مهمه نباید اون پماد رو بزنه معمولا پزشک زنان هم برای دختر باکره این پماد ر ...

به دوستم دادن ، من گفتم که بهتره همون قسمت بیرونی واژن بزنه... ینی پمادش رو حتی اگر سطحی بزنه مشکله؟

به دوستم دادن ، من گفتم که بهتره همون قسمت بیرونی واژن بزنه... ینی پمادش رو حتی اگر سطحی بزنه مشکله؟

نه سطحیش که مشکلی نداره اپلیکاتور نباید داخل بشه 

به هرحال به دکتر بگه شاید لازم باشه داروشو عوض کنه

تیکر برای هدف کاهش وزن تاریخ شروع رژیم:۲۱ آبان وزن شروع رژیم:۶۷هدف اول ۶۵🔓🔐هدف دوم ۶۳🔒هدف سوم ۶۰🔒هدف چهارم ۵۸🔒هدف پنجم ۵۶🔒هدف اخر ۵۴🔒من میتونم و باید بتونم تا عید به وزن مطلوبم برسم💪💪💪💪💪 قد ۱۵۸
2740