2733
2734

دوستان مشاور یا روانشناس برای نوجوان می شناسید که کارش خوب باشه ؟ یا مرکز مشاوره ؟

ترجیحا سمت شرق تهران یعنی نارمک ، پیروزی ، تهرانپارس

سرچ که میکنی همش تو همچین تاپیک هایی تبلیغ یه سری دکتر ها میاد که معلوم نیست واقعیه یا صرفا تبلیغ 

ممنون میشم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ممنون میشم اگه ازشون شماره ای دارید اینجا بزارین واسم 

بزن توی گوگل 

دکتر علیرضا کیومرثی 

فک کنم اینه02188518198

کلینیک مهربانانه کلا تیم قوی داره

آرامش سهم قلبی است که درتصرف خداست.    
2740
برو مطمئنم جواب میگیری ارزش داره من الکی معرفی نمیکنم

میدونی چیه 

من یه پسر تقریبا ۱۳/۵ ساله دارم ، درسش خیلی خوبه 

همیشه نمره اول مدرسه و کلاس بوده و چون رفتارش هم با معلمها مودبانه و با احترامه همه دوسش دارن و وجه خاصی داره پیششون 

متاسفانه این باعث شده که بچه ها اذیتش کنن 

مثلا اگر یه بار نمره اش بشه ۱۹ و یکی دیگه نمره بیشتری بگیره ، پسرم خودش ناراحت نمیشه 

بلکه همکلاسی ها مثلا بهش میگن دیدی کمتر شدی ؟ بهت فشار اومد فلانی بیشتر شده 

مداوم گفتن این حرفها و ازارهایی که پسرها تو این سن میرسونن باعث دلشکستگی و ناراحتیش شده 

متاسفانه این باعث شده که بچه ها اذیتش کنن  مثلا اگر یه بار نمره اش بشه ۱۹ و یکی دیگه نمره بیشت ...

عزیزم خیلی با تجربه هستن مطمئنم میتونن کمکت کنن من مجازی وتلفن هم ازشون کمک گرفتم 

انشاا.... زود حل میشه مورد خاصی نیست فقط دوسه تا نکته ریز داره که حتما سریعتر مشاوره بگیری تا مسائل جزئی دیگه وارد نشه میدونی مسائل خوب وحتی سنگین زندگیمون مثل گوله برف ممکنه به راحتی تبدیل به بهمن بشه یا فقط برا تفریح وگذرا باشه پس همون اول کار متخصص کمک کننده هست تا من وکسی که دانش وآگاهی کافی نداریم

آرامش سهم قلبی است که درتصرف خداست.    
عزیزم خیلی با تجربه هستن مطمئنم میتونن کمکت کنن من مجازی وتلفن هم ازشون کمک گرفتم  انشاا.... ز ...

دقیقا واسه همین گفتم اگه بشه با یه مشاور حداقل تلفنی یا حضوری صحبت کنم ببینم چکار باید کرد ؟

2706