2733
2739
عنوان

منظور رئیسم از این حرفا چیه؟

1194 بازدید | 59 پست

بچه ها من سر کار میرم و متاهلم. رئیس مون آقا هست مجرد  و از من بزرگتر. خانمهای همکارم اکثرا مجرد هستن و دائم دور شن و یا کادو میدن یا ازش تعریف میکنن و خلاصه خیلی خاطرخواهشن. 

ایشون شوخ و خوش اخلاقه و خیلی هم مغروره و من موقع حرف زدن باهاش برعکس بقیه تعریف که نمیکنم هیچ گاهی کنایه هم میزنم و تیکه میندازم. مخالف نظراتش گاهی نظر میدم.

ایشون چند بار گفته که میدونی خانمها هم‌میتونن طلاق بگیرن؟ یا به شوخی و جدی گفته زندگیت جهنمه. یا از شوهرت بهتر ببینی چیکار میکنی یا کلا میخاد تلقین کنه که زندگی خیلی بدی دارم

یا مثلا گفته به نظرم منو خیلی دوس داری طاقت دوریمو نداری. ولی بیشتر تاکیدش رو طلاقه و هروقت من تو جمع میگم من زندگیمو دوست دارم یا از شوهرم تعریف میکنم توی جمع تحقیرم میکنه و عصبی میشه. به نظرتون چرا این رفتارو داره؟ و من باید چیکار کنم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

چطور کارییه که رییس خودشو ابتقدر کوچیک مبکنه با کارمنداش تا این حد راحت تره

این دنیا از بدو تولدم بامن و خانواده ام خوب تا نکرد از بچگی وقتی نه سالم بود مادرم رو از دست دادم بدبختیهامون شروع شد دبگه رنگ ارامش رو ندیدبم تا الان که ۳۴ سالمه هرکی امضامو خوند واسه ارامش دلم یک شب منم مثل بقیه ادما راحت بخابم بگم خداروشکر مشکلاتمون تموم شد نفس راحت بکشم ۲۸ساله یادم رفته چطور 

اصلا لزومی نداره تو کنایه بزنی وتیکه بندازی اونم فکر کنه عاشق سینه چاکشی 

بدبرداشت کرده

لطفا اگه نظرتون مخالف منه ریپ نزنید بذارید اسی خودش جواب بده .من دلسوزی یا تجربه یا هر حرفی میزنم برای اسی هست .حوصله ی قانع شدن قانع کردن شما رو ندارم .چون آخرش دعواست .
2738
2706