2737
2734
خانوما من نی نیم وسطای مرداد دنیا میاد چند دست لباس سایز صفر براش گرفتم که شامل رکابی زیردکمه ای با مانتو و شلوار.حالا شماکه تجربه دارید میشه بگید بچه که بدنیا میاد چیا تنش میکنن؟باتوجه به اینکه تابستونیه.من باید رکابیشو تنش کنم بعد روش بلوزشو؟ گرمش نمیشه؟ !!!!! یا برم زیردکمه ای استیندار بگیرم فقط اونو تنش کنم دیگه رکابی زیرش تنش نکنم؟گیج شدم به خدا.
خدایا فقط امیدم به توست
رکابی زیر دکمه بگیر.... مرداد هم به دنیا بیاد باید لباس بپوشونی.... از من تو وصیت پیراهن نگیر... پیراهن جلو باز یا همون مانتو بگیر پوشندنش به نوزاد راحت تره... انشالله تجربه میکنی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
2740
سلام گلم من با نظر سویل جان موافقم اولا حتما رکابی زیر دکمه دار بپوش تنش که کمرش اصلا بیرون نمونه و سردش بشه بلوز آستین دار هم واسش بپوش من خونم بندرعباسه با اینکه پسرم زمستون به دنیا اومد ولی هوا اونقدری گرم بود که کولر روشن کنیم واسه همین یه ماه اول واسش کلاه هم میذاشتم ولی کم کم کلاهش رو برداشتم ولی همیشه دولایه تنش بود بچه تا از چله بیرون نیاد خیلی نمیتونه دمای بدنش رو کنترل کنه
آنچه دلـم خواســـت نه آن می شود////:::////هرچه خدا خواست همان می شود
قانون لباس تن نوزاد کردن اینه که هر چی خودت میپوشی نوزاد یه لایه بیشتر اگر خودت یه دونه بلوز میپوشی نوزاد یه رکابی با بلوز اگر خودت رکابی میپوشی تو اون فصل نوزاد آستین دار ضمنا دمای مناسب خونه بیست و یک درجه هست که اگر رعایت کنی لباس معمولی براش کافیه
وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
اخی خیالم راحت شد پس دیگه نرم زیردکمه ای استیندار بگیرم که تنها تنش کنم؟ هی میگفتم به خودم بدم بخرم تنها تنش کنم گرمش میشه.اخه لباسام مارکه آشوره حس میکنم یکم کلفته
خدایا فقط امیدم به توست
2706