2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

عکس نمیدونم ولی برا مام تازه دیشب اومد

از تلخ‌ترین جملات تاریخ ادبیات شاید عبارتِ کتاب :«انّی راحلة» السباعی باشه جایی که دختری عاشق رو به زور به عقدِ مرد دیگه‌ای در میارن  وقتی حلقه رو  به دستش میندازن... میگه هرگز گمان نمی‌کردم که آدمیزاد   :ممکن است از انگشتانش هم به دار آویخته شود

خب نوشته واجد شرایط اخذ یارنه هستید دیگه پس قطع نمیشه

اگر اونی که قراره، نشه شک ندارم یه شبی در حالی که تنم سردِ سرده، چشام بستت و از شدت غم قلبم وایستاده،  جسمم رو ترک میکنم برای همیشه و روحم به سمت تو پرواز میکنه به سمت رهایی، به سمت زیبایی، به سمت ارامش، به سمت خلا... کاش همین نزدیکی باشه، مثلا همین فردا!❤️ لطفا برای چیزی که تو دلم هس واسم صلوات بفرس🥺🌾

این ماه برا بعضیا دیر و زود شده یه کم صبر کن

گیر کردم تو شبی که٫٫٫٫گفتی باید جدا شیم٫٫٫٫چشامو وا میکنم میبندم٫٫٫٫پیشم شاید تو باشی°°°عضو گروه قرمز مانکن های زیبا❤️وزن اولیه ۸۸ ... وزن هدف 60🔒:)
2738

سلام 

نه قطع نشده اخبار گفت بانک ها مشکل پیدا کردن بعضی ها واریز نشده و تا پایان ماه واریز میشه این خبر دیشب گفت فکر کنم یا شب پیشش 

از یه جا به بعد همه آدم ها ،همه بدی ها، کوتاهی ها همه رو بخشیدم به خود خدا😉   کاش خودمون مادر شوهر خوبی بشیم🤕😂