2733
2734
عنوان

برم سرکار یا نه با این وضعیت

178 بازدید | 16 پست

بچه ها با شوهرم دعوامون شد و منو زد بدنم درد میکنه سه روز نتونستم برم سرکار حالا دیگه میخام کلن استعفا بدم چون شوهرم شغلش ازاده شبا دیر میاد من و بچم اذیت میشیم من از ۸ تا ۴ ک میخام بگم تا ۲ بشه ساعت کاریم اگ نشه نرم دیگه حقوقم ۷ تا ۸ تمنه هنوز سه ماهه دارم میرم چکارکنم بنظرتون

ای دل چه خوب بود تو را هم نداشتم... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
اتفاقا با وجود این همسر که انقدر خشن هست، حتما لازم هست سرکار برید و از لحاظ مالی مستقل باشید....

خب همممه مسیولیت های خونه و بچه و.. هم رو دوش خودمه بعد این حقوق ۷ یا ۸ تمن ارزش داره نقد اذیت ب

اخع زورم میاد تا لنگه ظهر خواب باشه شبا یک و دو بیاد خونه شام بخاد منم دسته خودم نیس حقوقم و برا بچه و خونه خرج میکنم شوهرمم درامدش خوبه به من نده 

خب همممه مسیولیت های خونه و بچه و.. هم رو دوش خودمه بعد این حقوق ۷ یا ۸ تمن ارزش داره نقد اذیت ب

سعی کن برنامه ریزی کنی تا زیاد اذیت نشی. مثلا غذا زیاد بپز و فریز کن و یا خونه را نیاز نیست خیلی برق بندازی. ولی حتما کارت را با تمام سختی هایی که داره نگه دار.‌‌..

به یـــــزدان که گـــــر ما خرد داشتیم/ کجا این سرانجام بد داشتیم 
2706