2733
2734
من رفتم سونو امروز از پری حساب کنم تو 24 هفته هستم ولی دکتره برام زده 22 هفته گفتم چرا کم شد گفت من از پری حساب نمیکنم وخلاصه همرو اونجوری زده حالا من قدو وزنو ....جنین رو باید رو هفته 22 ببینم یا 24 ؟؟؟؟؟؟؟ رو 22 همچی نرماله رو 24 کمه همچنین قدشو اصلا نمیدونم چند زده اصلا CRLنداره فقط روی برگه سونو یجا زده 14 CMکه خییییلی کمه ینی جنین قدش کوتاهه؟؟؟؟؟؟
برای شادی روح امواتم و حاجت دلم یه صلوات میفرستی دوستم؟!!! اللهم صل علی محمد و اله محمدو عجل فرجهم....
من خودم خیلی ریزه میزه و کوچولوام اما شوهرم قدش بلنده بین سونو دکتره پرسید قد شوهرت بلنده ؟گفتم اره سرتکون داد دیگه چیزی نگفت چقد دیوونه بودم همونجا ازش نپرسیدم قدش چنده
برای شادی روح امواتم و حاجت دلم یه صلوات میفرستی دوستم؟!!! اللهم صل علی محمد و اله محمدو عجل فرجهم....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
تا برم دکتر که هیچی..... اصلا قدو با چه معیاری مینویسن تو برگه سونو؟
ساناز جان، اگه دکترتون طبق تاریخ لقاح حساب کرده که همه چی درست و نرماله قد و اینا رم بیخیال...معمولا قدو تو سونو نمینویسن که چرا اینهمه استرس به خودت وارد میکنی آخه؟
آسمان دلم از شوق نگاهت ابریست / به کدامین گنه از دیده ی جانم بروی؟؟
2738
بعدشم جنین بیشترین قدو تو سه ماهه سوم بارداری میکشه ضمنا خیلیا کوتاه به دنیا اومدن اما تو بلوغ الی ماشاالله شدن بچه دختره یا پسر؟؟
آسمان دلم از شوق نگاهت ابریست / به کدامین گنه از دیده ی جانم بروی؟؟
عزیزم تازه اون چیزی که دکترم میگه زیاد دقیق در نمیاد من ماه اخر بارداری م همش دکتر میگفت وزن بچه کمه وقتی دنیا اومد وزنش3/600 بود قدش53
به تعداد آدمهای روی زمین فکر ونگرش وجود دارد!! پس این را بپذیر، کسی که تفکرش باتو متفاوت است دشمنت نیست، انسان دیگریست🌹🌹
ثمین جان اون 14سانت رو مخمه .اخه اختلاف 5 سانت نیس که الان تو همه سایتا زده باید قدش بالای 25 سانت باشه من شکمم خیلی کوچیکه نمیخوام ریز باشه موندم چرا اصلا اون سوالو پرسید اخه
2706