2737
2739
برا کوفته تبریزی از کدوم قسمت گوشت گوسفند استفاده کنم نمیخوام گوشت گوساله بزنم
رَبِّ هَبْ لِی مِن لَّدُنْکَ ذُرِّیَّةً طَیِّبَةً إِنَّکَ سَمِیعُ الدُّعَاء .....پروردگارا، از جانب خود، فرزندى پاک و پسندیده به من عطا کن، که تو شنونده دعایى*ال عمران-38
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اصل کوفته تبریزی مرغ نداره اصلا ولی کمک میکنه باز نشه البته باید کوفته رو خوب ورز دادو...ک باز نشه و تکنیکای خاص خودش ک من بلد نیستمو در اصل دارهفکر کنم گوشتشم باید چند بار چرخ کنی
...
2731
اصل کوفته تبریزی مرغ نداره اصلا ولی کمک میکنه باز نشه البته باید کوفته رو خوب ورز دادو...ک باز نشه و تکنیکای خاص خودش ک من بلد نیستمو در اصل دارهفکر کنم گوشتشم باید چند بار چرخ کنی
...
...
مرسی بچه ها منم مرغ نمیزنم فقط میخواستم ببینم گوشت خالی گوسفندی چی بزنم به کوفته بازم ممنون از همگی
رَبِّ هَبْ لِی مِن لَّدُنْکَ ذُرِّیَّةً طَیِّبَةً إِنَّکَ سَمِیعُ الدُّعَاء .....پروردگارا، از جانب خود، فرزندى پاک و پسندیده به من عطا کن، که تو شنونده دعایى*ال عمران-38
2738
سبزی هم فقط تره و مرزه میزدیم ما ولی یه بار سبزی فروش محل گفت یکم ریحان بزن خوش عطر و طعم میشه شما چی میزنید؟