2737
2739
پسرم فوت کرده ۵ سالش بود

خدا رحمتش کنه دلم براش کباب شد طفل معصوم

استارتر منم پدرم فوت شده، خیلی دلم گرفته بود رفتم مشهد پیش  آقا، مشهدآقا خیلی برکت داره حتما برین مشهد، قربون آقامون برم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من یک ماه دیگه انشاءالله قراره ازدواج کنم هر وقت رفتی زیر قبه اقا برام مخصوص دعا کن

کاش میشد قبل اینکه عروسی کنم بری زیر قبه برام دعا کنی خدا یه زندگی با عزت و ارامش به من و عشقم بده من فعلا شرایطشو ندارم برم مشهد 

2728
من یک ماه دیگه انشاءالله قراره ازدواج کنم هر وقت رفتی زیر قبه اقا برام مخصوص دعا کن کاش میشد قبل ای ...

عزیزم من منظر خونوادمم از کشور دیگه ای میان ایران بعد میرن مشهد 

میگن ببینیم شرایطو چی میشه

انشالله خوشبخت بشی یک عمر کنار هم با عشق زندگی کنید و آروم باشی قشنگم

بهترین ها رو برات آرزو میکنم و از خدا میخوام❤️🫂

الان برات آیه الکرسی میخونم الهی هیچ مادری داغ فرزند نبینه  خدا بهت آرامش بده صبر بده

ممنون دوست خوبم

خدا نگهدار خودت و عزیزانت باشه غم نبینی

شاد و سلامت باشی❤️🌺

2740
عزیزم من منظر خونوادمم از کشور دیگه ای میان ایران بعد میرن مشهد  میگن ببینیم شرایطو چی میشه ا ...

ممنون 🌹

پس هر وقت خواستی بری مشهد تگم کن به یادمی خواهری 💔

انشالله برای شما هم روزگار بر وفق مرادتون بچرخه  

انشالله التماس دعا 

صلوات فرستادم عزیزم

خدااااااااااا یاحضرت فاطمه زهرا(ع) یعنی یه روزی میشه بیام تاپیک بزنم بگم حضرت فاطمه زهرا(ع) آبروم رو خریدوپیش خداضامنم شد که آبروم روحفظ کنه واونی که پشت سرم به شوهرم راجب من گفته این آدم خرابی بوده زمان مجردی کارماش روپس بده یا امام زمان (ع) توروبه جون مادرت ناامیدم نکن😭😭😭بچه ها خیلی تهمت ها بهم زدن که روحمم خبر نداشت شنیدم ولی واگذارشون کردم به خدا ان شاءالله که این ی تهمتم امام ها ضامنم میشن پیش خدا ومشکلم حل میشه😭😭😭
دیدین کسی رو مثل ما که بچه ۴ یا ۵ ساله از دست داده باشه و تونسته زندگی کنه و دق نکرده باشه؟

امیدوارم دلت آروم بگیره عزیزم😓

بله، متاسفانه من حداقل سه مورد دیدم اینطوری بچه کوچیک از دست بدن، برگشتن به زندگی هر چند غم بچه واقعا سخته و فکر میکنم همیشه یادشون بمونه، ولی ارامش گرفتن به مرور