2733
2734

۶ماهشه خیلی کم پیش میاد که یه شب بی‌گریه و راحت بخوابه. هیچ درد و مشکلی هم نداره فقط دوس نداره بخوابه اگه برق‌ها روشن باشن بلند میشه که بازی کنه اگه خاموش کنیم که بخوابونیمش گریه میکنه شدید. چشماش قرمز میشه از خواب ولی نمیخوابه. کوچیکتر هم بود همینطوری واسه خواب اذیت میکرد. چیکارش کنم؟ بعضیا میگن دکتر قطره میده واسه تنظیم خواب به نظرتون ببرمش دکتر بگم دارو بده بهش؟

چند سالشه

اعصاب خوردی فقط اونجا که یکی زنگ میزنه بهت ولی صداش نمیاد قطع میکنی و خودت زنگ‌ میزنی، میبینی که اونم به تو زنگ زده و اشغاله بعد یه کم منتظر میمونی که زنگ بزنه، ولی میفهمی اونم منتظره که تو زنگ بزنی صبرت تموم میشه و زنگ میزنی میبینی اونم صبرش تموم شده و زنگ زده و اشغاله 😐😬
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
چند سالشه

گفت ک ۶ ماه

یه روزم آشتی خدا که با ما….♥️ زن زندگی آزادی ✌🏻حق ملت ایران این نیست … ولی این جماعت چه ها که با جون ها نکردن…عرزشی یا ریپ نزنن اگه  باهام مخالفی ریپ نزن حوصله ندارم من طرز فکرم عقایدم اینه! اگه بازم  تعلیق شم میام🦦 

برای ما هم همین بود اول گفتن ۴۰ روزش بشه درست میشه نشد ، گفتن ۱ سالش بشه نشد ، الان دوسالشه نسبتا بهتره ولی پیر شدیم ما !

راهی هم نداره جز سازش

عضو گروه قرمز ❤  متولد 84 نیستم !                             اَلسَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَى الاَْرْواحِ الَّتى حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّى سَلامُ اللَّهِ (اَبَداً) ما بَقیتُ وَ بَقِىَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّى لِزِیارَتِکُمْ
2740
میگم ۶ماه

اها ببخشید😅

اعصاب خوردی فقط اونجا که یکی زنگ میزنه بهت ولی صداش نمیاد قطع میکنی و خودت زنگ‌ میزنی، میبینی که اونم به تو زنگ زده و اشغاله بعد یه کم منتظر میمونی که زنگ بزنه، ولی میفهمی اونم منتظره که تو زنگ بزنی صبرت تموم میشه و زنگ میزنی میبینی اونم صبرش تموم شده و زنگ زده و اشغاله 😐😬
2706