2733
2734

سلام دوستان

لطفااااااا هر کی زبانش خوبه یه متن در حد 6 - 7 خط با موضوع : « نظر شما درمورد دروغ گفتن ؟ » به انگلیسی ( با ترجمه ش ) تا شب برام بفرسته ، بخدا خیلیییی گیییرررمممم ، فردا امتحان زیست و 3 درس سلامت بهداشت دارم ، این متنم باید آماده کنم ، معلم مون هم خیلی لجباز و سخت گیره

خواااااااهش میکنمممممم اگه خودتون یا اطرافیان تون بلدین کمکم کنین و برام بنویسین ، خدا خیرتون بده

منم اگه حاجتی داشتین براتون 14 زیارت عاشورا هدیه به شهید نوید صفری میخونم ( خودم واقعا ازش نتیجه گرفتم )

زبان من خوب نیست وگرنه حتما برات میفرستادم

نمیتونی با دیکشنری انلاین گوگل ترجمه کنی؟

خوشحال میشم از پیج کیک و شیرینی های خونگیم حمایت کنین https://instagram.com/vanil.20?igshid=1ig9puyxup16y
2731

از نظر من دروغ یکی از زشت ترین کار ها و دروغ گویی یکی از نا پسند ترین صفات برای انسان است.

هیچ کس به انسان دروغ گو اعتماد نمی کند زیرا هر دروغ، دروغ دیگری را به دنبال دارد و اگر شخصی به آن مبتلا شود دائم باید دروغ بگوید.

شخص دروغ گو همیشه نوعی ترس در وجود خود دارد و همواره نگران این است که دروغش برای همه آشکار شود، به همین خاطر این شخص هیچ وقت آرامش ندارد.

یکی را داده ای صد ناز و نعمت  یکی را نان جو آغشته در خون
از نظر من دروغ یکی از زشت ترین کار ها و دروغ گویی یکی از نا پسند ترین صفات برای انسان است. هیچ کس ب ...

اینو میتونی بزنی توی گوگل ترجمه کنه به انگلیسی

یکی را داده ای صد ناز و نعمت  یکی را نان جو آغشته در خون

هیچ انسانی ذاتا دروغگو نیست بلکه دروغ گفتن را از محیط خود که شامل خانواده و دوستان و به نوعی اجتماعی که در آن زندگی می کند می آموزد. این رفتار ناپسند در صورت ادامه دار شدن پس از مدتی منجر به عادت شده و کل شخصیت فرد را در بر می گیرد. دروغ گفتن در حقیقت نشانه عدم اعتماد به نفس افراد و یا ناتوانی در مواجه شدن با مشکلات است. گاهی نیز علت دروغ گفتن فرد می تواند منافع شخصی باشد. همه ما کم و بیش دروغ گفتن را تجربه می کنیم اما جالب است بدانید که افرادی که روزانه به طور مکرر دروغ می گویند تنها درصد کمی از اطرافیان مارا شامل می شوند.

No human being is a liar by nature, but he learns to lie from his environment, which includes family and friends, and from the society in which he lives. If this bad behavior continues after a while, it leads to a habit and covers the whole personality of the person. Lying is actually a sign of people's lack of self-confidence or inability to face problems. Sometimes the reason for lying can be personal interests. We all experience lying to some extent, but it is interesting to know that the people who lie repeatedly on a daily basis are only a small percentage of those around us.

با گوگل ترنسلیت ترجمه کردم متنشم خودم نوشتم امیدوارم به دردت بخوره 

خوشحال میشم از پیج کیک و شیرینی های خونگیم حمایت کنین https://instagram.com/vanil.20?igshid=1ig9puyxup16y

Lie is terrible! It has bad affect in your life and it will make you an unreliable person. New researches shows that it affects on your health too! apart from the mental health your body hurts too because some posion sprinkle in your body when you lie.

Of cuorse we don't like to other lies so it's better to we won't lie to others too.

in conclusion it's importont to be honest but it's no comfort in truth:)

Lie is terrible! It has bad affect in your life and it will make you an unreliable person. New resea ...

درغ گفتن افتضاح است اثر بدی بر روی زندگی شما میگذارد و شما را به آدم غیر قابل اعتمادی تبدیل میکند. تحقیقات جدید نشان میدهد که دروع برروی سلامتی هم تاثیر میگذرد بهغیر سلامت ذهنی به بدن شما هم اسیب میزند چون وقتی دروغ میگویید سمی در بدن شما ترشح میشود.

بی شک ما دوست نداریم دیگران دروغ بگویند پس بهتر است ما هم به بقیه دروغ نگوییم.

در نهایت مهم است که ما صادق باشیم اما راحتی ای در حقیقت نیست:)

2706