2737
2739
برای شادی روح امواتم و حاجت دلم یه صلوات میفرستی دوستم؟!!! اللهم صل علی محمد و اله محمدو عجل فرجهم....
کسی نیس؟ من رفتم سونو امروز از پری حساب کنم تو 24 هفته هستم ولی دکتره برام زده 22 هفته گفتم چرا کم شد گفت من از پری حساب نمیکنم وخلاصه همرو اونجوری زده حالا من قدو وزنو ....جنین رو باید رو هفته 22 ببینم یا 24 ؟؟؟؟؟؟؟ رو 22 همچی نرماله رو 24 کمه همچنین قدشو اصلا نمیدونم چند زده اصلا CRLنداره فقط روی برگه سونو یجا زده 14 CMکه خییییلی کمه ینی جنین قدش کوتاهه؟؟؟؟؟؟
برای شادی روح امواتم و حاجت دلم یه صلوات میفرستی دوستم؟!!! اللهم صل علی محمد و اله محمدو عجل فرجهم....
توروخدا بیاین ارومم کنید اعصابم خرد شده ازین همه استرس اه
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ینی میخواید باور کنم که هیچ کدوم از خانومای باردار این هفته ها انلاین نیستن؟؟؟؟؟
2742
خانوما اگه میبینید قدو وزن جنینتونو تو هفته 24 یا22 بگید؟؟؟
2738
ساناز جان منم دخترم سنش از تاریخ پریودیم 9 روز عقب تره جای نگرانی نیست لقاحش دیر بوده البته از همون اول سونو باتاریخ پریودیم فرق داشت
میشه یه صلوات برای سلامتی نی نیم بفرستین ❤❤❤❤❤
سلام ساناز جون بابا نگران نباش تا اخر بارداری هربار بری سونو سن بارداری رو یه چیز میگه تو به اولین سونو که برای تشکیل قلب رفتی توجه کن
خدایا ازت عاجزانه میخوام امسال همه منتظرا تیکربارداری بذارن خواهش میکنم امسال یه کاری کن همه یه نی نی سالم وصالح بیاد تو بغلشون وعید95سه نفره یا بیشتربشن.امین یا رب العالمین.اگه دوست داری یه صلوات من ومنتظرای دیگه رو مهمون کن.**** اللهم صل علی محمد وال محمد.وعجل فرجهم
سامیار تو اینجا چیکار میکنی؟
خدایا ازت عاجزانه میخوام امسال همه منتظرا تیکربارداری بذارن خواهش میکنم امسال یه کاری کن همه یه نی نی سالم وصالح بیاد تو بغلشون وعید95سه نفره یا بیشتربشن.امین یا رب العالمین.اگه دوست داری یه صلوات من ومنتظرای دیگه رو مهمون کن.**** اللهم صل علی محمد وال محمد.وعجل فرجهم
سلام بیا اونور
2706