2737
2734
عنوان

ثابت ماندن وزن کودک

11619 بازدید | 15 پست
سلام به همه
دیگه نمی دونم چه کار کنم، تو رو خدا بگید چه کنم؟
پسرم 2 سالشه ، از 16 ماهگی رو وزن 13 مونده ، فقط قدش رشد میکنه.
غذاشم خوبه ، همه چیز می خوره ، هیچ مشکلی با غذا خوردنش ندارم خدا رو شکر ولی وزن نمی گیره ،

به نظر شما چه کار کنم؟
عزیزم نگران نباش دختر منم هیمنطوره از دو سالگی وزنش رو 14 مونده و قدش همینطور داره بلند میشه .. قدش الان 98 هست .... قد پسرت چنده؟ اگه قدش رشد می کنه مشکلی نیست عزیزم
تبدیل عکسهای موبایل شما به کتاب عکس ( یادگاری ماندگار برای سالهای دور) اینستاگرام : badkonakabi.ir@  تلگرام و واتس اپ : 09371697588

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اره قدش رشدش رو نمودار هم خیلی خوبه ،؛ تحرکش که واقعا زیاده ، اصلا نمی شینه ، همش داره میدوه، مطمئنی قد دخترت 98 هست؟ ما شا الله قد بلنده ها ، من هر وقت قد پسرم رو با بچه های هم سنش تو پارک مقایسه میکردم ، پیش خودم می گفتم پسرم قد بلنده ولی انگار دخترت زده رو دستش :((
آره عزیزم ... البته دخترم یه شش ماهی از پسر شما بزرگتره ولی قدش بلنده ... از وقتی شیطون شده وزنش رو 14 ثابت مونده مثل چی داره بلند میشه .... یک کم هم نگران بلندی اش هستم ..... آخه هیچگی باور نمی کنه دو سال و نیمه هست .....

نگران نباش تحرک باعث شده وزنش ثابت بمونه ... همین که خوب غذا می خوره و قد می کشه نشونه خوبی هست ...
تبدیل عکسهای موبایل شما به کتاب عکس ( یادگاری ماندگار برای سالهای دور) اینستاگرام : badkonakabi.ir@  تلگرام و واتس اپ : 09371697588
2740
پسر من الان 2سال و 3 ماهشه وزنش 11 کیلو و 800 گرمه الان خیلی وقته رو این وزن پابت مونده...غذا بد میخوره باید حتما سرش گرم یه چیزی باشه تا غذا بخوره قدش الان دقیق نمیدونم چند سانته اما فک نکنم مشکل داشته باشه اما این غذا نخوردن و وزن نگرفتنش داره منو میکشه!!!
پسر من هم دقیقا از پارسال شهریور که 13.900 بوده تا الان که 2 سال و 5 ماهشه ثابت مونده با اینکه خوب می خوره اما وزنش زیاد نمی شه فقط قدش بلند می شه قدش هم 95 شده
و چون او حسابرس است,سکوت و خنده و رضایت عین بندگی تقرب یافته و خود خدایی است
لادن جان پس پسرت رشدش حدودا مثل دختر من بوده//// دختر منم خوب میخوره ولی وزنش ثابته و قد میکشه
مهلا جون ، اکثر بچه ها باید سرگرم باشن تا غذا بخورن ، پسر م هم وقتی سرگرمه کتاب خوندن باشم براش هر چی غذا بهش بدم می خوره ، دوست ندارن از بازی شون بزنن . این طبیعیه ، مهم اینه که بخوره.
2706