2752
2739
عنوان

استعفا

69 بازدید | 12 پست

سلام دوستان فردا میخام از کارم استعفابدم چون خسته شدم با شوهر و بچه اذیت میشم شما نظرتون چیه ؟ساعت کاریم ۸ تا ۳حقوق قانون کار وشوهرم شغل ازاد هنو یک و دو شب میادخونه تادیروقت بیداره صبحا اون میخابه من ن .اصن کمک حالم نیس و درکم نمیکنه پس میگم نرم نظرشماچیه

ای دل چه خوب بود تو را هم نداشتم... 
از نظر من در صورتی باید کار رو ترک کنی که یه شغل با شرایط بهتر توی لیست داشته باشی

ندارم ولی با این شرایط خیلی دارم اذیت میشم از زندگی افتادم مزگم برم دنباله ارایشگری چیزی یاد بگیرم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

ندارم ولی با این شرایط خیلی دارم اذیت میشم از زندگی افتادم مزگم برم دنباله ارایشگری چیزی یاد بگیرم

یه جوری نشه بعدا حسرت همین شغل رو بخوری و چون یه جایگزین براتون اومده نتونی برگردی

که جهان رنج بزرگیست نگارا تو بخند...
2731

شما فکر کردی سرکار نری شوهرت باهات همدردی میکنه. یا برنامه خوابشو باهات هماهنگ میکنه. بیشتر احساس تنهایی میکنی به نظر من. الان باز یه استقلالی داری. بعد شما که شاغلی و دستت توی جیبته هفته ای یه بار بگو یه کارگر بیاد خونت کاراتو بکنه

یه جوری نشه بعدا حسرت همین شغل رو بخوری و چون یه جایگزین براتون اومده نتونی برگردی

شهر بزرگه کار با حقوق قانون کار شرکت خصوصی زیاد هست

شما فکر کردی سرکار نری شوهرت باهات همدردی میکنه. یا برنامه خوابشو باهات هماهنگ میکنه. بیشتر احساس تن ...

خب انتظاراتش زیاده برا غذا یا ... و از هم دور شدیم  اگ نرم سرکار میتونم شبا باهاش بیدار باشم 

2740
خب انتظاراتش زیاده برا غذا یا ... و از هم دور شدیم  اگ نرم سرکار میتونم شبا باهاش بیدار باشم&nb ...

به نظرتون ایشون نباید درکش رو ببره بالاتر

من جات باشم ۲ هفته مرخصی میگیرم ببینم چه تغییری میشه. اگه فایده داشت استعفا میدم

اگه میخوای آرایشگری بری که عالیه. اما بدون کارت خیلی سنگین تر و شلوغتره. دیگه دیرتر باید بری خونه. پ ...

خب شغل ازاد که دسته خوده ادمه بعدم عصرا و تا شبا ک نیست میرم البته باید برم یاد بگیرم و اینجوری میتونم بخودمم برسم و تو محیط شاد ارایشگاه ها باشم بهتر نیس ؟؟؟ 

خب شغل ازاد که دسته خوده ادمه بعدم عصرا و تا شبا ک نیست میرم البته باید برم یاد بگیرم و اینجوری میتو ...

آرایشگاه عالیه. اما اگه کار براشینگ و آرایش و مو باشی هر وقا مشاری هست باید بمونی.من میگم کارت سنگینتره. اما روحیت بهتر میشه و محیط شاد داره