2733
2739
عنوان

ُطلاق

59 بازدید | 23 پست

کسی هست طلاق گرفته باشع و بچش رو به شوهرش داده باشه؟

بعضی وقتا بهش فکر میکنم ولی خیلی سخته دیوونه میشم

حتی اگه بعدش خوشبخت هم بشم ولی همه چیز کوفتم میشه از دوری  دخترم 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

منم همین فکرو میکنم

اصالت یعنی، بختیاری😍       ارجاعت میدم به امضام 💅                 تا زمانیکه که نظرسازنده ای نداشته باشم در تایپکی کامنت نمیذارم 😊                             اگه دیدی جوابتو ندادم بدون هم نظر نیستیم پس انرژی و وقت خودمو الکی هدر نمیدم  و نظرمو به کسی تحمیل نمیکنم 😚                                                        من ز نژاد کورشم ، آزاده ای پر شورشم پیکان تیر آرشم ، خون رگ سیاوشم من کاوه ی آهنگرم ، تا به ستم نیاورم از چرم، پرچم ساختم ، تا بر ستمگر تاختم از غرب و از ماد آمدیم ، ارژنگی و پاک آمدیم من پارت اشکانیم ، من شیر مرد پارسی ام موج خلیج فارسم ، من شاه تنها خاورم زیرا که من ایرانیم ، از قوم بختیاریم    🌺                                                    
2740
شوهرمو دیگه دوست ندارم باکاراش از چشمم افتاده

کآش منم این مشکل داشتم

شوهر من به شدت خسیس،ماهی ۵۰ ۶۰ در میاره ولی ماهی یه تومن به من میده،اونم به زوووور

بچه ننه دهن بین

اختیارش دست خودش نیست مارو نمیتونه مسافرت ببره خرید کنه خانوادش ناراحت میشن

البته اینا همش زیر زیره،ولی من میفهمم 

دیگه خسته شدم

پابند دخترم هستم

نه ندارم شوهرم نزاشته برم سرکار  از طرفی خیلی دخترم دوست داره نمیده بهم

مادر این دختری که میگم زیردست نامادری بزرگ میشه داشت تعریف میکرد میگفت من هیچ حس مادرانه بهش ندارم بعد گفت رفتم پیش دعا نویس طرف گفته بود برات دعا گرفتن که به دخترت حس مادرانه نداشتی وگرنه بنظرم خیلی سخت بچه از مادرش دور باشه

2706