2733
2734
سلام..بعد از مدتها اومدم سایت و یه تاپیک طراحی تم تولد دادم و گفتم راه ارتباط و سفارش از طریق تلگ رام و این ستاگرام میباشد همین والسلام..یه ساعت بعد دیرم که قطع دسترسی شدم. علت چی بود؟؟ بعد هم گروه مادرهای تیر ماهی خواستم. ممنون میشم علت رو بگین تا اگه کار بدی کردم دوباره تکرارش نکنم.
طراحی واجرای جدیدترین تم های تولد..همراه ایده برای اجرای تولد...09019217312تلفن سفارش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه چرا باید ممنوع باشه؟؟چرا خود نی نی سایت تلگ رام داره من که تبلیغشو نگفتم اخه من بخام نمونه کار نشون طرف بدم میشه با پیامک نمونه کار نشون داد؟؟بخدا ظلمه کاش قوانین رو تغییر بدن حد اقل برا ماها که کار عملی انجام میدیم
طراحی واجرای جدیدترین تم های تولد..همراه ایده برای اجرای تولد...09019217312تلفن سفارش
2728
خیلی مسخرس کلمه تل گ ر ام هم نوشتنش ممنوعه بعد جالبش اینه خود نی نی سایت ت ل گ ر ا م هم داره این همه تناقض
بچه ها ظریفن.ضعیفن,لطیفن ,یادم باشه,یادمون باشه چینی نازک کودکی شونو نشکنیم[smiley]s/sm06.gif[/smiley][smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
چرا تلگ رام باید مساوی با فحشا باشه؟؟ اان دنیا متحول شده کسی دیگه سایت نمیزنه همه چی شده کانال من که تبلیغ کانال نکردم.اصلا من کانال ندارم
یه سری به تاپیک هایی که زدم بزنید متوجه میشین که من تبلیغ تل نکردم..من فقط توحیطه ی خودم کار میکنم
اتفاقا همون شبش که قطع دسترسی شدم خیلی ها رو دیدم که اومدن و دنبال کانال و گروه بودن..پس چطور اونها فعالن
اصلا کسایی که فروش دارن یعنی تا حالا نگفتن راه ارتباطی تل گرام میباشد؟؟
2740
نی نی یار جان عزیز کاش حداقل در مورد من و امثال من استثنا قائل بشین. من به شخصه عضو هیچ گروه و کانالی نیستم
همین الان تو موضوعات دو روز گذشته ده نفر تاپیک کارشونو زدن و آدرس تل گرام گذاشتن یعنی فقط برا من ممنوعه