2737
2734

فرض کنین مهمونی رفتین، بعد تا شما میرید تو اتاق خواهرشوهرتون بیادبغل شوهرتون بشینه و هر هر بخندن وهی پچ پچ کنن بعد تا شما برید پیششون حرفشونو قطع کنن و در مورد فیلم صحبت کنن  چ برخوردی میکنین باهاشون؟ من خیلی بهم برخورد و دیگ محل شوهرم و اجیش نذاشتم ولی نمیدونم وقتی دیدمش چجوری باشم باهاش خیلی بدم اومد از برخوردش 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

الان مشکل چیه اینکه خواهرش رفته بغلش؟یا اینکه حرفو عوض کردن؟

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن

محل نزار حساس بشی خواهرشوهرت بدتر میکنه

من میگم حالم خوبه تو باور نکن                                             اول بترس از خدا بعدش بترس از کسی که نمی ترسه از خدا                                                                                             لینک حذف تاپیک                    
اگ خصوصیه گوشی رو ازشون نگرفتن زنگ بزنن صحبت کنن ن ک تو جمع منو کوچیک کنن

الان حسودیت شده یا کنجکاوی ک چی میگفتن؟

تو ک میبینی پیش همن دارن حرف میزنن زرتی نمیرفتی پیششون

"‏ برنده ها تَمرين ميكنن بازنده ها شِكايت"!
منم خیلی بدم میاد کلا کسی این رفتارو باهام بکنه ادم احساس بدی میگیره توهمکلا از کنار شوهرت جم نخور ...

وقتی فک میکنم بازم قرار چشم تو چشم بشم باهاش حالم بد میشه همیشه سعی میکنه منو از همسر دور کنه 

2706