2733
2739
عنوان

کسی اینجا بچه باهوش داشته

78 بازدید | 57 پست

خانوما کسی اینجا بچه ای داره که مشخص باشه خیلی تیزهوشه؟

مثلاً چمیدونم تو یه سالگی بنویسه و ازین حرفا؟ تو نوزادیشون چه نشونه هایی داشتند؟ زودتر آغوش گفتند یا زودتر سینه خیز رفتن؟

همینجوری کنجکاوم می‌خوام بدونم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خواهر زاده من اینطوریه

رشد حرکتی ش ، مثل بقیه س

فقط خیلی توجه و تمرکز بالایی داره

هر چیز رو هم یک بار به گوشش برسه یادمیگیره

یُورولمیشام اِله یورولمیشام کی  اُوزوم اُوزومه یازیخ لیغیم گَلِی
2740

باهوش دیدم ولی۱سالگی ننوشته

اونی که شما میگی نابغه های کمیابه که تو دنیا انگشت شمارن

غرض رنجیدن ما بود از دنیا... حاصل شد.......خدایااز سقف اتاقم یاد تو میچکد باران بند بیاید از این خانه می روم🌻
یه نی نی بود ۴ ماهگی بابا میگفت، الانم فوق العاده باهوش

بچه ای منم  ۴ ماهگی  میگفت بابا 

یک سلامی هم  عرض کنم خدمت   اون فضولی که پروفایلمو  چک میکنه   سلام   چطوری فضول!!!!!!  تمام دنیام  پسرم  

این چیزایی که گفتی نشون دهنده ی تیزهوشی بچه نیست 

بچه ی باهوش اونیه که هرکاری روبه وقت خودش انجام بده

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤

دختر من ۷ ماهگی راه رفت رفت الان سه سال نیم از نظر قدی هم بلند تر و رفتاراش بیشتر از سنشه هزکی میبینه فک میکنه ۵ یا ۶ سالشه از نظر رفتاری

نمیدونم عشق چه شکلیه چجوریه ولی مرسی که عاشق نشدم خدا😐🦋 عاشقم شدن زیااد تعریف نباشه البته اینو گفتم نگید زشتمااا😂 ولی واقعا دوستدارم یروز بفهمم عشق چجوریه !! چه مدلیه !! میکشه ادمو یا زنده نگه میداره ..🤷🏻‍♀️
2706