2733
2739
عنوان

دورهمی دوستانه

| مشاهده متن کامل بحث + 22711 بازدید | 5367 پست
@sayehe_mah     سلام عزیزم وقت بخیر 💙 گزارش دیروزم  صبحونه نان لواش پنیر گردو با ...

سلام خوبی عزیزم؟

آره زیاد کسی نیست

وای دقیقاً من میگم کاش اون انگیزه قبل رو پیداکنم زودتر برم تثبیت خسته شدم قبل عید داشتم به تثبیت نزدیک میشدم خودم با خوراکیا عید خرابش کردم حیف شد

یبار تونستم اینبارم میتونم💪.                                                       پیش به سوی هدف قشنگ😍                                                    عضو تاپیک  لاغری دورهمی دوستانه                                                  وزن اولیه ۶۳(22آذر)                                                                  وزن هدف۵۷😍🥹                                                                      هفته اول👈(۲۶آذر وزن۶۱۵۵۰😍) هفته دوم👈(۳دی وزن۶۱۰۵۰😍) هفته سوم👈(۱۷دی وزن۶۰۵۰۰😍)  هفته چهارم👈(۲۴دی۶۰۱۰۰😍)           هفته پنجم👈(ا بهمن۶۰😍) هفته ششم👈(۸بهمن۵۹۹۰۰😍) هفته هفتم👈(۱۵بهمن۵۸۹۵۰😍).   هفته هشتم👈(۲۲بهمن۵۸۴۵۰😍) 👈هفته یازدهم(۲۰اسفند۵۷۷۵۰😍)  👈هفته دوازدهم (۲۷اسفند۵۶۸۰۰💃)👈 هفته سیزدهم (۱۲ فروردین ۵۷۴۵۰🥲🥹😥) 👈هفته پانزدهم(۲۶فروردین۵۷۱۵۰😍) 👈هفته شانزدهم (۲اردیبهشت۵۷۲۰۰) 👈هفته هفدهم(۱۶اردیبهشت۵۶۹۵۰)
سلام خوبی عزیزم؟ آره زیاد کسی نیست وای دقیقاً من میگم کاش اون انگیزه قبل رو پیداکنم زودتر برم تثبی ...

فداتشم گلم 😍سلامت باشی خودت بهتری ایشالا؟💕💕

حیفه والا آدم ول میکنه برمیگرده وزنش

حالا من چون ریزش مو اینا گرفتم به کل ول کردم وهمه چی خوردم دوماهه از ۷۵ به ۷۹ رسیدم 🤦🏼‍♀️😔

الان هم نه میخوام کم کنم نه بیشتر بشم ولی همینم برام اراده لازمه والا دوستامونم که نیستن😔

باز خدارو شکر شماهستین برام قوت قلبه💕😍

ماشالا بهت عزیزم شما با اراده ی گروهین ایشالا هر چه زودتر به هدفت میرسی عزیزم 😍😘💕💕💕

عضو تاپیک لاغری دورهمی دوستانه78 👈  ۷۷ 👈۷۶.۳۰۰👈۷۶.۱۰۰👈۷۶.۶۰۰☹👈۷۵.۷۰۰👈۷۶.۴۰۰😣👈بعد از چند ماه   دوباره به رژیم برگشتم  وبا وزن ۷۸.۵۰۰ شروع میکنم💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@sayehe_mah     سلام عزیزم وقت بخیر 💙 گزارش دیروزم  صبحونه نان لواش پنیر گردو با ...

سلام گلم چطوری؟والا منم موندم چرا از عید به اینور بچه ها انگیزشون رو از دست دادن و غیبشون زده،تگشون نمیکنم چون نمیخوام به اجبار یا تو رودرواسی دوباره شروع کنن هر کسی دوست داشت خوشحال میشم هر کسی هم دوست نداشت انشاا... هر جا هست موفق باشه😊

مصرف نون و برنجت یه خورده زیاد بوده🤔ناسالم خوری هم که داشتی،ورزش هم که بگیم نبوده بهتره😂خدایی تو گزارشت مصرف ابت خوب بوده دمت گرم😉

اگر نظم، انگیزه و اراده داشته باشید … هیچ چیز غیر ممکن نیست💫💫💫
سلام من اومدم دیروز نشد ورزش کنم ولی امروز از ۹نیم درگیر بودم تاهم الان ترکوندم😍😅 پیاده روی،رقص ...

سلام عزیزم خداقوت😊👌کارت بیسته 

2728
سلام گلم چطوری؟والا منم موندم چرا از عید به اینور بچه ها انگیزشون رو از دست دادن و غیبشون زده،تگشون ...

اره عزیزم ایشالا هر جا هستن موفق باشن ولی نبودشون باعث سستی ما میشه😅

والا چی بگم هر روز میگم فردا بهترش میکنم باز بدتر میشه🤦🏼‍♀️

بله اب زیاد میخورم اونم بخاطر اون مشکلم که گفتم قرص میخورم وباعث میشع مصرف آبم بیشتر باشه🤦🏼‍♀️بخدا روسیاهم 🤦🏿‍♀️

عضو تاپیک لاغری دورهمی دوستانه78 👈  ۷۷ 👈۷۶.۳۰۰👈۷۶.۱۰۰👈۷۶.۶۰۰☹👈۷۵.۷۰۰👈۷۶.۴۰۰😣👈بعد از چند ماه   دوباره به رژیم برگشتم  وبا وزن ۷۸.۵۰۰ شروع میکنم💕
اره عزیزم ایشالا هر جا هستن موفق باشن ولی نبودشون باعث سستی ما میشه😅 والا چی بگم هر روز میگم فردا ...

دشمنت عزیزم😊این چه حرفیه تا همین جا هم کارت خیلی خوب بوده😘

و منی ک هی رژیم میگیرم هی میشکنم هوووف

فقط 19 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
*تیکر هدفمه😊*زیرگروه قرمز♥️وزن الان:۹۵(۹اردیبهشت) 🥲هدف اول۹۰🥰هدف دوم ۸۵😍هدف سوم۸۰😋هدف چهارم ۷۵🤤دلخووووواه ۷۰ 😻💋💝

@sayehe_mah    

سلام سایه جون خوبی؟؟شبت بخیر 

کالری مجاز ۱۴۰۰ 

کالری مصرفی ۱۱۷۳ ب جبران دیروز 

صبحانه 👈 نان تست جو +ارده و عسل ۳۰۶ کالری 

ناهار👈 دمی گوجه+سالاد ۳۳۸ کالری 

شام 👈 یتیمچه۱۸۰ کالری 

میان وعده👈 هندوانه +طالبی+شیر 

آب👈 ۸ لیوان 

ورزش👈 یک ساعت شکم و پهلو 

🤩عضو تایپیک دور همی لاغری 🤩وزن ۸۵ . .قد ۱۶۳ هدف اول ۸۰ ..هدف دوم ۷۵ ..هدف سوم ۷۰ .هدف آخر ۶۳ هفته‌ی اول ۸۳.۷۵۰👈  ۸۲.۸۰۰👈۸۱.۷۵۰ 👈۸۱.۴۰۰ 👈۸۱.۲۰۰ 👈۸۱.۹۰۰👈 ۸۲.۳۵۰ 👈۸۰.۲۵۰👈۸۱.۷۰۰ 👈۸۳.۸۰۰
2740
@sayehe_mah     سلام سایه جون خوبی؟؟شبت بخیر  کالری مجاز ۱۴۰۰  کالری مصرفی ۱ ...

سلام عزیزه دلم ممنون شما چطوری؟

خسته نباشی خیلی خوب بودی😊👌

فداتشم گلم 😍سلامت باشی خودت بهتری ایشالا؟💕💕 حیفه والا آدم ول میکنه برمیگرده وزنش حالا من چون ...

قربونت منم خوبم شکر

آره والا زود برمیگرده آدم غصش میشه

منم یکم اوایل ریزش گرفتم به مرور بهتر شد

عزیزمی انشاءالله شماهم زودتر به هدفت میرسی❤️🥰

یبار تونستم اینبارم میتونم💪.                                                       پیش به سوی هدف قشنگ😍                                                    عضو تاپیک  لاغری دورهمی دوستانه                                                  وزن اولیه ۶۳(22آذر)                                                                  وزن هدف۵۷😍🥹                                                                      هفته اول👈(۲۶آذر وزن۶۱۵۵۰😍) هفته دوم👈(۳دی وزن۶۱۰۵۰😍) هفته سوم👈(۱۷دی وزن۶۰۵۰۰😍)  هفته چهارم👈(۲۴دی۶۰۱۰۰😍)           هفته پنجم👈(ا بهمن۶۰😍) هفته ششم👈(۸بهمن۵۹۹۰۰😍) هفته هفتم👈(۱۵بهمن۵۸۹۵۰😍).   هفته هشتم👈(۲۲بهمن۵۸۴۵۰😍) 👈هفته یازدهم(۲۰اسفند۵۷۷۵۰😍)  👈هفته دوازدهم (۲۷اسفند۵۶۸۰۰💃)👈 هفته سیزدهم (۱۲ فروردین ۵۷۴۵۰🥲🥹😥) 👈هفته پانزدهم(۲۶فروردین۵۷۱۵۰😍) 👈هفته شانزدهم (۲اردیبهشت۵۷۲۰۰) 👈هفته هفدهم(۱۶اردیبهشت۵۶۹۵۰)
سلام عزیزم خداقوت😊👌کارت بیسته 

عزیزدلمی🥰😍

سلام روزتون بخیر

گزارش دیروزم

💗صبحانه👈 دانه چیا+پنیر+خرما+گردو+نان(۲۵۳)

💗میان وعده👈آش(۱۵۹)

💗ناهار👈زرشک پلو+سالاد فصل+سس ماستی(۴۰۰)

💗میان وعده👈 پفیلا+پسته(۱۶۳)

💗شام👈 نان خرمایی(۲۰۳)

💗میان وعده👈ملون(۱۱۸)

کالری مصرفی۱۲۵۰

کالری مجاز ۱۲۰۰

@sayehe_mah    

💗ورزش👈۴۵دقیقه پیاده روی+نیم ساعت رقص+نیم ساعت شکم پهلو(۴۳۵)

دشمنت عزیزم😊این چه حرفیه تا همین جا هم کارت خیلی خوب بوده😘

فدات شم خوشگلم❤❤❤❤❤

گزارش دیروزم ببخش دیر شد اصلا وقت نکردم💙

صبحونه سیب گردو بادام خیار ۲۵۰

میان وعده پرتقال  شلیل چوب شور۲۱۰

ناهار  نان بربری کشک بادمجون سالاد شیرازی سینه مرع سرخ شده ۳۵۵

عصرانه سیب خیار کلم چیپس ۲۰۰

شام گوجه کباب جیگر زیتون کلم ۳۵۰

کالری مجاز ۱۴۶۰

کالری مصرفی ۱۳۷۵

ورزش ۴۰ دیقه پیاده روی، یه ساعت تو مدرسه پسرم سرپا موندم کفشم خوب نبود پام داغونه🤦🏼‍♀️

آب ۸ لیوان

قربونت منم خوبم شکر آره والا زود برمیگرده آدم غصش میشه منم یکم اوایل ریزش گرفتم به مرور بهتر شد ع ...

فدات بشم عزیزم مرسی😘❤💙

[QUOTE=336669943]سلام روزتون بخیر گزارش دیروزم 💗صبحانه👈 دانه چیا+پنیر+خرما+گردو+نان(۲۵۳) 💗میان وعده👈آش(۱۵۹)  ...[/QUOTE

سلام عزیزم ،خسته نباشی ورزشات که عالی بودن،کالری بندیتم خوب بوده😊❤️

2706