2733
2734
امروز صبح پیام داد حالمو پرسید منم حالشو پرسیدم گفت  نماز شب بیدار شدم سر و دستم میپرید بهم حمل ...

اخی.نمازشب میخواسته بخونه؟ خیلی خوبه من پسر اینجوری زیاد ندیدم

دعا میکنی بش برسم؟ خیلی سختی کشیدم بخاطرش..یه صلوات برام بفرس   دعا کن اگ ازدواج کرد هیچوقت اپن روز منی نباشه تو این دنیا .چون مجبورم با خنده و شادی برم عروسیش نمیشه نرم ...خیلی بده دعام کن .خدایا امام زمان معجزه کنین برام😓لعنت ب اونشب ک تاصبح گریه میکردم😓دیدی فراموش نشدی عشقم...امام رضااااا تورو ب خدا کمکم کن دست تو دستش بیام حرمت 

اره پسر خیلی خوبیه خیلی ام خوشگله مطمئنم دختره به خاطر خوشگلیش هم کع شده قبولش میکنه 😔

میشه برای اینکه ی ازدواج خوب قسمتم بشه و خوشبخت بشم دعام کنید و ی صلوات بفرستید.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

اره پسر خیلی خوبیه خیلی ام خوشگله مطمئنم دختره به خاطر خوشگلیش هم کع شده قبولش میکنه 😔

😓

دعا میکنی بش برسم؟ خیلی سختی کشیدم بخاطرش..یه صلوات برام بفرس   دعا کن اگ ازدواج کرد هیچوقت اپن روز منی نباشه تو این دنیا .چون مجبورم با خنده و شادی برم عروسیش نمیشه نرم ...خیلی بده دعام کن .خدایا امام زمان معجزه کنین برام😓لعنت ب اونشب ک تاصبح گریه میکردم😓دیدی فراموش نشدی عشقم...امام رضااااا تورو ب خدا کمکم کن دست تو دستش بیام حرمت 
2728

منم کم دیدم خیلی دوس دارم پسرمعتقد....

تنها دلیلی ک بااون کنارمیومدم و میخاستمش برازندگی همین بود‌💔

2740
الهی قربونت برم خوشگلم... توچخبر؟! چکاره ای؟

هیچی ..یکی ع اشناها حالش بده میترسم زود نامزد کنن ک یه وقت اون چیزیش نشه

ن واسه من نمازخون نیس ولی خیلی رو حجاب حساس

@عشقکاکائوام72      @elmira_ea    @negab      @سکوت_آرام ...

سلام عزیزدلم چه کار خوبی کردی😍

پس من همینجا بهت پیام میدم ک تموم کردم یا نه

امشبو تموم کردم

تو چه کردی؟،،

دوستم،میشه برای سلامتی و ظهور امام زمان(عج)یه صلوات بفرستی؟مرسی😍
هیچی ..یکی ع اشناها حالش بده میترسم زود نامزد کنن ک یه وقت اون چیزیش نشه

چقد نامزدیشون کش پیدا کرده فک نکنم اخر اینا نامزد کنند 

سیل صلوات و استغفار راه بنداز تونستی چله آیت الله حق شناس بگیر

میشه برای اینکه ی ازدواج خوب قسمتم بشه و خوشبخت بشم دعام کنید و ی صلوات بفرستید.
چقد نامزدیشون کش پیدا کرده فک نکنم اخر اینا نامزد کنند  سیل صلوات و استغفار راه بنداز تونستی چ ...

گرفتم چله حق شناس رو..چن وقته تموم شده...انقد چی میفرستم صب تا شب...دیشب خیلی حالم بد بود گفتمش خدایا من نمیتونم با کسی دیگ ازدواج کنم پیش هیشکی بجز اون احساس امنیت نیمکنم..نمیتونم دست کسی دیگ بم بخوره..شب خاب دیدم میخام با یکی عقد کنم لحظه اخر عقد افتاد عقب..میخاستک سکته کنم ینی

2706