2737
2734
دوست من انجام داد ولی تغییری من ندیدم البته اون اصلا پوستش خوبه و احتیاجی هم نداشت ، حدود یک میلیون هزینه کرده بود ، درد هم داشته در صورتیکه دکترها میگن درد نداره ، برای خودم از دکتر پرسیدم گفت برای صورتهای لاغر که افتادگی دارند بهتر جواب میده
زندگی خالی نیست ، مهربانی هست، سیب هست، ایمان هست ، آری تا شقایق هست ،زندگی باید کرد...🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
قبل از عید بود امیلیا جان ، البته این اصلا احتیاج نداشت بیشتر به خاطر همین تغییری نکرد چون اصلا افتادگی نداشت ولی خوب خیلی به خودش میرسه و همه کاری انجام میده
زندگی خالی نیست ، مهربانی هست، سیب هست، ایمان هست ، آری تا شقایق هست ،زندگی باید کرد...🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷
2740
خوب اگر صورتت لاغره که برای تو جواب میده انجام بده مثل بعضی کارها عوارض هم نداره من خودم صورتم توپر هست دکتر هم گفت چندان تاثیری برای من نداره و بیشتر تاثیرش برای صورتهای لاغر است که افتادگی دارند
حداقل یک مشاوره برو امیلیا جون ضرر نداره این یک تکنیک جدید هست و کمتر اکسی انجام داده برای همین بچه ها جواب نمی دهند
الهام جان من کلینیک پرستیژ رفتم ولی شناخت خاصی ازشون ندارم از طریق نت سرچ کردم دکتر خاصی مد نظرم نبود آخه هایفو مثل لیزر موهای زاید، مهم دستگاهه نه دکتر به من گفتن سه چهار ماه طول میکشه و کلاژن پوست بازسازی میشه و جوانسازی صورته میخواستم ببینم کسی نمونه ای دیده که نتیجه گرفته باشه یا نه

من انجامش دادم  هایفو رو خیلی صورتم بهتر شد. قبلش همش چروک داشت و رو اعصابمو می ریخت به هم ولی الان نه عالیه صورتم. رفتم پیش دکتر علی قاسمی . کلینیکش خیلی خوب بود تمیز و شیک. شمارشو خواستین بگین. واسه هزینه هم کنار میادش 

2706