2733
2734
سلام
من امسال اګه خدا بخواد میرم واسه سال اول دانشګاه و نوزده سالمه
موضوع اینه که خواستګارای مناسبی دارم از همه لحاظ که نمیتونم عیب براشون بزارم به نظر شما اګه ازدواج کنم زوده و اشتباه کردم؟
عسل جون من خواهرانه میگم هر وقت کیس مناسب داشتی ازدواج کن .. منم 19 ساله بودم عقد کردم ... همزمان هم دانشگاه رفتم هم ازدواج کردم خیلی خیلی هم راضی هم ... واقعا خوشحالم اون موقعه خر نشدم و ردش نکردم :)))
مناسبه ازدواج کن
مگه اینکه اهداف بزرگی در زندگیت داشته باشی
مثلا

یکی از دوستای من درس میخوند تهران دانشگاه خواستگارای عااااااااالی داشت

ولی به همه نه گفت چون میخواست درس بخونه

الانم پذیرش گرفت واسه دانشگاه بریتیش کلمبیا

ازدواج براش مهم نبود فقط درس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
عزیزم از دست نده اگه واقعا خوبه منم توی 17 سالگی عقد کردم .درسم تموم شد.رفتم دانشگاه ترم 2 باردار شدم . الانم دارم ادامه درسمو میخونم
پینار..قیزم .سنه یاخچلاری ایستیرم سنسیز هستاد الله دان ایستمیرم
2740
بستگی به فرهنگ خانواده ، شرایط خودت و انتظاراتت از خودت و زندگی داره
و اینکه ازدواج درجه چندم اولویتهای زندگیته
ازدواج زود از یک بابتهایی خوبه و اابته باعث میشه یا بعضی از کارها را اصلا نتونی انجام بدی بعضی هارو هم سخت انجام بدی
از طرفی هم اگه دوست داری زود تشکیل خانواده بدی و بچه دار بشی خب مناسبه
دیدگاه ها فرق داره توی خانواده ما ازدواج زود باب نیست
وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد
اول برو دانشگاه و یه کم با دوستات خوش بگذرون بعد 1-2 سال دیگه ازدواج کن الان زوده چون همیشه فکر میکنی به خاطر ازدواج کردن از بقیه عقب موندی و موردهای بهتری ممکن بود توی دانشگاه برات پیش بیاد و ... ولی چند سال بعد می فهمی که اصلا از این خبرها نیست !
اکر .اقعا خواستگار خوبیه و آمادگی ش داری آره چراکه نه... من 21 سالم بود ازدواج کردم ولی اگر زودتر هم ازدواج میکردم بهتر بود تو زندگی خیلی جلو می افتی
لباسهای کاملا نو و شیک و... در وبلاگم... یه نگاه بندازین ضرر نداره

http://frooshi92.persianblog.ir
بستگی به خانواده و نحوه بزرگ شدنت داره...مثلا خود من 24 سالمه و اگر حرف ازدواج بزنم هم همه میان میزننم..:))))))))))خودم هم خودمو میزنمم....ولی شما که بیه اون بلوغ فکری رسیدی و تو خودت احساس میکنی خوب ازدواج کن..چون شرایط خوب رو ذهن خودته که میسازه....ادما وقتی به بلوغ فکری و اجتماعی میرسن معیاراشون تغییر میکنه و یاد میگیرن فداکاری و از خودگذشتگی کن....مسوولیت پذیر باشن...اگر اینا رو داری که بسم ا...
2706