2737
2739
سلام دوستان دکتر اطفال خیلی مجرب بهم معرفب کنین تشخیصش عالی باشه دارو الکی نده
خدا جونم هزاران بار شکرت واسه وجود دختر قشنگم و همسر عزیزم ...خدا جونم به همه منتظرا نی نی بده خواهش میکنم...الهی آااامین
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
میدونم زهرا جون ولی فعلا کاربریم قاط زده ویرایش نداره در اولین فرصت درست بشه اصلاحش میکنم
خدا جونم هزاران بار شکرت واسه وجود دختر قشنگم و همسر عزیزم ...خدا جونم به همه منتظرا نی نی بده خواهش میکنم...الهی آااامین
2740
خانومایه اصفهانی سخته یه راهنمایی بکنین
جوجو عزیز دکتر خدایی خواهرم برده بود خیلی شلوغه واینکه اصلا درست و حسابی با آدم حرف نمیزنه
من پیش دکترصانعی توخانه اصفهان میبرم نوبت دهیش صبح زود ساعت 6/5_7اونجاباشی اسمتومینویسه براهمون روز عصراهم روزای زوج فقط هستش که فکرکنم از2بایدبری بشینی اسمتوبنویسه برآهمون دوزعصرش دکترمحسن صانعی اسم کاملشه خیلی دکترخوبیه مطمئنم خوشت میاد خانمی اینجامگه چندتااصفهانی داریم که تازه بچه هم داشته باشنو. ....وگرنه هیچکس دریغ نمیکنه ایشالله م
    باتمام وجود به وجود پرازعشق ومهربونیت افتخارمیکنم دخترکوچولوی من❤
2706