2737
2739
عنوان

بارداریم مثبت شد

6 بازدید | 14 پست

سلام بچه ها😍 دوشب پیش بی بی چک زدم مثبت شد،بعد دیروز رفتم ازمایش بتا دادم بهم گفتن مبارکه مثبته،بعد دکتر برام ازمایش و دارو نوشت ،ولی من ازمایشارو تو بیمارستان انجام ندادم،میخام برم پیش دکتر زنان شهرمون ک خوب هس ک برام پرونده تشکیل بده و همون برام ازمایش بنویسه،الان من اخرین باری ک پریود شدم ۷ برج مهر بود،الان یعنی تو ساک حاملگی هستم یا بچه تشکیل شده؟؟الان حامله حساب میشم،چون ب نظرم یه ماهم. هس

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

مبارکه عزیزم به سلامت بغلش کنی الهی

من خورشید کوچکم دختری از جنس نور و آفتاب که دلش نمیخواد بذاره تیرگی های زمین تیره اش کنه خورشیده اما یه خورشید کوچولو که میکوشه در حد توانش به دنیا نور بده❤️

کی  بی بی چک مثبت شد؟؟  قبل موعد بی بی چک زدی؟

بزودی من مادر میشم قولشو از خدا گرفتم 😍😍 الهی به امیدتو ۱۴۰۳/۳/۱۶ روز تولدمه امسال بهترین هدیه ی تولدو خدا به من داد وقتی فهمیدم توی دلم دلبری لونه کرده😍 شاید دوقلو باشه اخه چند تا فولیکول داشتم من از خدا کم نمیخوام بچه میخوام دوقلو میخوام صحیح و سالم  تاروز تولدم امضای من ب حقیقت تبدیل میشه منم مادر میشم انتظارم تموم میشه خدایاشکرت امشب ۱۴ روز امپول hcgمیگذره هنوز بی بی چک نزدم چون میترسم از منفی شدنش نمیدونم دارمت یانه ولی من هرشب باهات حرف میزنم کاش خدا تورو به من بده
2740
نه ۸ روز از موعدم گذشت،دوشب پیش زدم باید ۷ مهر پری میشدم ک نشدم

چ صبری داشتی ۸ روز گذشت!!!!   من دو روز مونده ب موعدم منفی شده خیلی ناراحتم 

بزودی من مادر میشم قولشو از خدا گرفتم 😍😍 الهی به امیدتو ۱۴۰۳/۳/۱۶ روز تولدمه امسال بهترین هدیه ی تولدو خدا به من داد وقتی فهمیدم توی دلم دلبری لونه کرده😍 شاید دوقلو باشه اخه چند تا فولیکول داشتم من از خدا کم نمیخوام بچه میخوام دوقلو میخوام صحیح و سالم  تاروز تولدم امضای من ب حقیقت تبدیل میشه منم مادر میشم انتظارم تموم میشه خدایاشکرت امشب ۱۴ روز امپول hcgمیگذره هنوز بی بی چک نزدم چون میترسم از منفی شدنش نمیدونم دارمت یانه ولی من هرشب باهات حرف میزنم کاش خدا تورو به من بده
2706