2733
2734
عنوان

تیک شدید چشم(پلک زدن)

2077 بازدید | 47 پست

سلام

۸ سالشه

پسرم تقریبا ۵۰ روزه تیک شدید پلک زدن گرفته،

خیلی تند تند و محکم پلک میزنه 

دو تا چشم پزشک بردم گفتن سالمه 

روانپزشک بردم، آرامبخش داده

(یک ماهه مصرف میکنه)

مغزو اعصاب بردم( دو هفته ست)

داروهای اونم مصرف میکنه

محیط رو براش شادتر و امن تر کردیم

ولی بدتر شده،

بچم دیگه تو صورت کسی نگاه نمیکنه،( میگه انگار یکی چشامو میبنده)

کسی رو میشناسین خوب شده باشه؟

خیلی خسته م دلم شکسته ست که مادر خوبی براش نبودم

❤️امیدوارم به رحمت خاص پروردگار❤️

عزیزم راهی بلد نیستم، فقط براش آیة الکرسی میخونم ان شاءالله بزودی بیای تاپیک بزنی و خبر خوب شدنشو بدی🤲

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

میشه بگی چیشد که بچت اینطوری شد؟

نگران نباش خوب میشه من وقتی مادربزرگمو از دست دادم اینطوری شدم چند ماه چشمامو محکم و پشت سر هم به هم میزدم جوری که چشمام درد میگرفت ولی کنترلش دست خودم نبود دکتر هم نرفتم خودش خوب شد

2742
عزیزم راهی بلد نیستم، فقط براش آیة الکرسی میخونم ان شاءالله بزودی بیای تاپیک بزنی و خبر خوب شدنشو بد ...

ممنونم عزیزم

الهی امین❤️🥲

پسرخالم بچه بود داشت داااغان بود انقد شدید بود دکترم نبردن خوب شد البته اون استرس میگرفت چون خالم خیلی سختگیر بود کمتر کرد سختگیریو پسرخالم کامل خوب شد 

داداشمم ۳۰ سالش بود داشت بخاطره فشار کاری بود فک کنم چون اونم وقتی اون کارو کنار گذاشت خوب شد 

ما کسیو کوچیکتر از خودمون ندیدیم،کسیم خودشو بزرگتر از ما ندونه:)

خودم همین مدل شدم. یه چشمم شاید تو دقیقه بیشتر 50 بار میزد. بقول شما دکترا هم رفتم بی جواب. ولی حس کردم آرامش و فکر و استرس بی خیالی. دیگ کم کم تعداد دفعاتش کم کرد. شد هر چند روز یکبار. خدارو شکر دیگ الان خوبم

2740
میشه بگی چیشد که بچت اینطوری شد؟ نگران نباش خوب میشه من وقتی مادربزرگمو از دست دادم اینطوری شدم چند ...

نمیدونم واقعیت که چی شد اینطوری شد،

یه دفعه شروع شد

فضا رو آروم کنید نه جلو چشمش شاد نکید  تلاش شما رو میبینه و بیشتر استرس میگیره 

♦️ ۲۳ ساله / اگه نظر مخالف و متفاوتی با من داشتین حتما ریپلای کنید یا قانعم میکنید یا قانعتون میکنم 

من حدودای سن دوازده سیزده سالگی تیک‌ پلک‌زدن پیدا کردم، به علت دیگه رفتم‌ دکتر چشم‌، بهم گفت، به اطرافیانت بگو بهت تذکر ندن که پلک نزن یا یادآوری نکنن بهت، خودت هم هر وقت دیدی داری تند پلک‌میزنی، حواستو پرت کن و به یه کاری مشغول کن خودتو، به لطف خدا، خیلی زود مشکلم حل شد

ان‌شاءالله گل‌پسر شما هم زود خوب میشه🙏

مرد باید در کشاکش دهر، سنگ زیرین آسیا باشد 
2706