2737
2734
عنوان

مامانا خواهشا بیاین کمک

15 بازدید | 14 پست
سلام عزیزان دخترم 43 روزشه از اول خدارو شکر مشکلی نداشت بالا اصلا نمیاورد..از 15 روزگی همش حالت تهوع داشت بعد از شیر خوردن که حدی نگرفتم یعنی کنار مامانم اینا بودم اونا هم میگفتن طبیعیه بعد حالا الان 15 روزه بعد از شیر خوردن با اینکه آروغشو میگیرم ولی یکی دو بار تو خواب انگار شیر برمیگردا تو گلوش و مبسوزه اذیتش میکنه و بیداز میشه بعدم انگار یه چیزی میجوه این حالتو به خودش میگیره حالا بعضیا میگن رفلاکسه باید حتما ببری دکتر از یه طرفم خواهرم 2 تا بچخ داره میگه دومیه همینجوری بود بعد از یه ماه خوب سد الکی نبر دکتر دارو بده بچه حالا به تجربیات شما عزیزان احتیاج دارم راهنماییم کنین لطفا!!!! یعنی این مسئله تو بچه های سه چهار سال پیش نبوده آخه این همه بچه تو فامیل ما من تا حالا رفاکس نشنیده بودم
خدا جونم هزاران بار شکرت واسه وجود دختر قشنگم و همسر عزیزم ...خدا جونم به همه منتظرا نی نی بده خواهش میکنم...الهی آااامین
در ضمن خدارو شکر مشکل دیگه ای نداره اکثر مواقع هم خوابش خوبه مگر اینکه خودم یه چیز نفاخ بخورم بعد دلپیچه بگیره
خدا جونم هزاران بار شکرت واسه وجود دختر قشنگم و همسر عزیزم ...خدا جونم به همه منتظرا نی نی بده خواهش میکنم...الهی آااامین
یک ماهگی بردم بهداشت گفتم این مسکل رو داره گفتن نفخ داره قطره کولیگز بهش بده گرفتم روزی 5، 6 قطره بهش میدم ولی حالت تهوعش برطرف نشده یکی دو بار تو خواب اذیتش میکنه
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

عزیزم من عموم 4قلو داره . بچه هاش از 20روزگی 4تاشون اینجوری بودن ک شما میگی بردیم دکتر گفت شیر مادر یا مارک شیرخشک و عوض کنید. ب زن عموم گفت از هر چیزی ک اسیدیه فعلا استفاده نکن. مثل آبلیمو و پرتغال و کاکاوو و... نگران نباش بچه ها همینجورین
خدا جونم آرامش زندگیم و از تو میخوام ... آرومم کن ... اتفاق قشنگ و نشونم بده
2742
کسی جواب نمیده یعنی این همه مامان با این مشکل برخورد نکردن بیاین منو از نگرانی در بیارین خوووب قبلنا سوال میکردی بهتر جواب میدادن
2740
سارا جون چه خوب خدا کنه دارو نده بعضیا میگفتن رایندتین میدن آحه ضرر داره استفراغش جهنده نیست دو سه روزی یه بار از بغل دهنش میریزه
آخی عزیزم 4 قلو در حین شیرین بودن خیلی سخته الان چند وقتشونه؟!
2706