2733
2734
عنوان

با نظراتتون کمکم کنید

48 بازدید | 7 پست

سلام من به تازه گی پدر شوهرم فوت شدن چند روز دیگه چهلمشونه حالا مادر شوهرم تنهاست شوهرم که سرکاره تا دیر وقت یه خواهرشوهرمم میره سرکار دیر میاد اونیکی خواهرشوهرم هشتگرده دوتا بچه مپرسه ای داره نمیاد حالا به من میگن بیچاره تنهاست از تنهایی دق نکنه و گریه و...  تو از صب تا ما میایم برو پیشش یکم مسائله ای نیست ولی همش من که نمیتونم دلم میخواد صبحا تا بچم از مدرسه میاد یخورده پیاده روی کنم خرید کنم ولی اسیر شدم از یه طرف میترسم چیزی بگم بگن سر پدر مادر خودتم بیاد دور از جون اینطوری میکنی همشم اونجا باشم اسیر و افسرده ام خانوادشم کلا حالیشون نیست که چی میگم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

معلومه که تو مسئول حال خوب خودت هستی نه دیگران اگه تو افسرده بشی همین فامیل یه لیوان ابم دستت نمیدن ...

منم موافقم ولی شوهرم صبا که میره میگه تورو خدا به مادرم برس چی بگم 

البته من ساعات کمتری میرم چون میخوام عادت نکنن ولی چیکار کنم که من فقط نباشم؟ 

2731
نمیتونی هم کارای خودتو کنی هم روزی در حد یکی دوساعت بهش سر بزنی؟

من اونجا سعی میکنم کار نکنم چون بسیار بد عادت میشن چون خونهامون نزدیکه غذای خودمون رو میپزم بعد میرم 

انا انتظار دارن از صب تا بعدازظهر اونجا باشم که من واقعا حوصلم سر میره

منم موافقم ولی شوهرم صبا که میگه میگه تورو خدا به مادرم برس چی بگم  البته من ساعات کمتری میرم ...

به همه بفهمون که تو ادم بیکاری نیستی درباره برنامه هات و کارات صحبت کن و بفهمون که تو یه ساعت مشخصی وقت داری نه بیشتر

کلا بیشتر رسم اینه ک تا چهلم میرن و میان و دور همن ولی بعد چهل دیگ همه چی تموم میشه. ب نظر من ک این کارو نکن وظیفت میشه. شبها ک شوهرت میاد باهم برید ی سر بزنید ی شب در میون و بعد کم کم بکن دو شب در میون و اینجوری....

اللهم بارک لمولانا صاحب الزمان.خوشبختی یعنی صبح ک چشماتو باز میکنی ببینی عشقای زندگیت دارن نفس میکشن.
کلا بیشتر رسم اینه ک تا چهلم میرن و میان و دور همن ولی بعد چهل دیگ همه چی تموم میشه. ب نظر من ک این ...

اوه اوه شوهرم میگه تو روز برو تنهاست حالش بد نشه باور کن اگه چند نفر بودن میرفتم حوصلم سر نمیرفت ولی تنهایی داغون میشم