2733
2734
عنوان

بچم قرص مسکن خورده میشه بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 220 بازدید | 23 پست
استامینوفن

هیچ اشکالی نداره نگران نباش من همیشه میدهم به بچم.فقط دیگه نده.و اینکه خواست باشه تا ۲۴ ساعت دیگه اگر تهوع یا علائم خاصی داشت ببرش سریع بیمارستان.

توکل به خدا چیزیش نمیشه نگران نباش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هیچ اشکالی نداره نگران نباش من همیشه میدهم به بچم.فقط دیگه نده.و اینکه خواست باشه تا ۲۴ ساعت دیگه اگ ...

مرسی گلم ک جواب دادین انشالله ک چیزیش نمیشه

گفته بودی که چرا محو تماشای منی، آنچنان مات که حتی مژه بر هم نزنی، مژه برهم نزنم تا که ز دستم نرود، ناز چشم تو به قدر مژه برهم زدنی
2731
باتوجه به وزنش تو محدوده مسمومیت نیست.. ترجیحا دوز بعدی رو نده ولی بعدش داروشو ادامه بده اگه علائم ...

الان دکتر بهش نداده قبلنا تب داشت بهش این دارو داد ولی گفته بود نصفشو بده بعد قرص خوردن مونده بود تو ذهنش من گذاشتم رو اپن رفتم آب بیارم دیدم خورده سریع بطری آب خودش دستش بود سریع خورد

گفته بودی که چرا محو تماشای منی، آنچنان مات که حتی مژه بر هم نزنی، مژه برهم نزنم تا که ز دستم نرود، ناز چشم تو به قدر مژه برهم زدنی
الان دکتر بهش نداده قبلنا تب داشت بهش این دارو داد ولی گفته بود نصفشو بده بعد قرص خوردن مونده بود تو ...

به احتمال زیاد مشکلی پیش نمیاد.. اگه ۲ ۳ تا قرص خورده بود مشکل ساز میشد

به احتمال زیاد مشکلی پیش نمیاد.. اگه ۲ ۳ تا قرص خورده بود مشکل ساز میشد

مرسی ک جواب دادی گلم ❤از نگرانی دراومدم

2740
نه بابا عزیز جان.  برای چی نگرانی؟   قرصای ما که قرص نیست.  همه ش گچه 😅😅

😂😂👍