2733
2739

سلام دوستان کسانی که تجربه ای دارن ممنون میشم تاپیکمو جواب بدید. من بصورت آنلاین کلاس شمع سازی شرکت کردم و خود استاد هم فروش زعفران ( زمین زراعتی دارن و کلا فعال هستم تو درامد زایی ) انجام میدن بمن پیشنهاد فروش زعفرانو دادن .. شما باشید کدومو انجام میدید ؟ باتوجه ب وقت گیر نبودن زعفران میتونم هردو رو انجام بدم ؟ بچه کوچیک دارم که کارخونگی برام راحتتره تا بیرون رفتن و اینچیزا 

من تحربه ندارم ولی بنظرم زعفرون بیشتر بخرن تا شمع

ولی هممون نیاز به یکی داریم وقتی که ناراحت و غم زده‌ایم بهمون بگه : شکستی؟ حالت بده ؟ بیا میکنم دلتو باند پیچی من❤️‍🩹:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
زعفرون قطعا

ممنون از پاسخگوییتون عزیزم 

استادم از همین شمع سازی و بعدش قالب سازی و الان با آموزش دوره هاش خیلی خوب پیش رفته البته که پشتکار و اراده خودشم نقش پررنگی داشته .دوست دارم کاری دائمی باشه و بتونم روی گسترشش فکر کنم 

2740

زعفرون فک کنم خوب باشه

چون مادر همسر من زمین زعفرون بهش از پدرش ارث رسیده تو زمان جوونیش و تو شهر زادگاهش،از همون زمان کارگر و اینا گرفته و قشنگ منبع درآمد مستقلش همون زمیناس.

نمیدونم چقدر درمیاره،ولی قطعا راضیه که ادامش داده این همه سال😂

با احترام،درخواست دوستی پذیرفته نمیشود//💍🤍👩‍❤️‍👨
2706