2733
2734

سلام

نمیدونم واقعا چی بگم از کجا شروع کنم، چون هر چی بگم میگن یا اومدی پز بدی یا گنده حرف میزنی

ولی لطفا تا حد توانتون از لحاظ عاطفی هم مالی تامین کنید که گدا محبت این و اون نشه

الان یکی از هم‌اتاق‌‌های من داخل خوابگاه با ی پسر دوست شده از موقعی که دوست شده تمام آخر هفته‌ها برای پسر و هم اتاقیاش داره غذا میبره و بیرون میره و به خونوادش هم هیچی نمیگه😐😐🙁

خب اگر ی اتفاق بیفته اول میان خر خوابگاه و دانشگاه رو میگیرن 

تازه منم بهش میگم نکن اصلا گوش نمیده بهش بر میخوره

واقفا در حد توانتون هر چی خواست برآورده کنید که به خاطر ی بغل و بوسه اینجوری خودشو کوچیک نکنه

من با اینکه خودم از لحاظ عاطفی اصلا تامین نبودم ولی مالی اوکی بود ولی بازم دلیل نمیشه خودمو خوار و ذلیل کنم به خاطر ی بوس و بغل

اعصابم خرد شد گفتم با شما هم درم میون بزارم👩🏻‍🦯👩🏻‍🦯💔

برای خودت ارزش قائل باش تو لایق بهترین‌ها هستی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

نمیدونم چی بگم

اصالت یعنی، بختیاری😍       ارجاعت میدم به امضام 💅                 تا زمانیکه که نظرسازنده ای نداشته باشم در تایپکی کامنت نمیذارم 😊                             اگه دیدی جوابتو ندادم بدون هم نظر نیستیم پس انرژی و وقت خودمو الکی هدر نمیدم  و نظرمو به کسی تحمیل نمیکنم 😚                                                        من ز نژاد کورشم ، آزاده ای پر شورشم پیکان تیر آرشم ، خون رگ سیاوشم من کاوه ی آهنگرم ، تا به ستم نیاورم از چرم، پرچم ساختم ، تا بر ستمگر تاختم از غرب و از ماد آمدیم ، ارژنگی و پاک آمدیم من پارت اشکانیم ، من شیر مرد پارسی ام موج خلیج فارسم ، من شاه تنها خاورم زیرا که من ایرانیم ، از قوم بختیاریم    🌺                                                    
از کجا میدونی بخاطر ی بوس و بغله شاید طرفو دوس داره اصن حرفات منطق نداش

دوست هم داشته باشه این راهش نیست

خدادر زمین بندگانی داردکه برای برآوردن نیازهای مردم   میکوشند،اینان ایمنی یافتگان قیامتند                                        امام موسی کاظم(علیهالسلام)

دوهفته دیگه تاپیک میزنه من تمام خودمو برای طرف گذاشتم ولم کرد

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
دوست منم دقیقااینکارومیکردواسه پسره کلی آجیل وچن نوع غذادرست میکردآخرشم اینونگرفت اینم بایکی دیگه از ...

دقیقا همین میشه پس چی

کسی که تو رو بخواد نمیگه واسه چنتا تر خر دیگه هم غذا درست کن

لااقل به دختره بگو‌تو دختری باید ان براتو غذا و خوراکی بخره بفرسته حالا با دوستاش میگن عجب دختریه تا ...

بهش گفتم اصلا اهمیت نداد 

دیگع نمیتونم خودمو بکشم که

2706