2737
2734
عنوان

اونایی ک التهاب مفصل فک(tmj) داشتن یا دارن تو رو خدا کمکککککککک

| مشاهده متن کامل بحث + 1140 بازدید | 61 پست

[QUOTE=323464241]دقیقا دندونای فک پایین میاد رو دندونای فک بالا البته چون گارد هست بهم نمیخوره اگه شما هم استفاده میک ...[/QUOTE

سللم خداراشکر که بهتر شدید

من بعد از ۳ شب که استفادش کردم دردم  کمتر که نشد بیشتر هم شد همراه سوزش استخوان فک. دوباره مراجعه کردم برام دارو نوشتن مسکن و منیزیم و یه قرص برای معده. ( هیچ دارویی روز اول برام تجویز نکردن علارغم  اون همه دردی که داشتم  ) . الان هم هنوز درد دارم گهگاهی. غذاهارا همچنان له میخورم. متاسفانه ویزیت و چک آپ اولیه خوبی از من نشد و توضیحاتی که در مورد مصرف آب گرم میفرمایید اصلا نمیدونستم ممنونم ازتون حتما انجام میدم من هم

مگه پیش سیف ادین نرفتین؟تحمل کنید ۳روز زمان زیادی نیست شایدوضعیت فک شما فرق میکنه اونجا کسای بودن که میگفتن بعداز چندهفته یاچندماه بهتر شدت.من نزاشتم زمان زیادبگدره رفتم دنبال درمان شاید بخاطر همین یه کم زودتر وضعیت فکم بهتر شدشما هم نگران نباشید من خیلی تحقیق کردم  بعدرفتم پیش سیف همه راضی بودن به امیدخدا شما هم زود نتیجه میگیرید سعی کنید زمانی که گارد رو درمیازید نوشیدنی گرم زیاد بخورید تا دردوخشکی فکتون کمتر بشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بله  مطبشونم تو یوسف اباده پیش خودشون رفتم.  الان نزدیک یک هفته میشه که دارم استفاده میکنم همچنان سوزش فک دارم و درد خیلی خیلی خفیف روی لثم. بله منم چن نفر را دیدم اونجا که خیلی  راضی بودن. من نگرانیم ازین بابت هست که مشکل دیگه ای خم داشته باشم و فقط از فکم نباشه . حالا یک هفته دیگه باخودم قرار گذاشتم که همین اسپلینت را بزارم تا ببینم چطور میشه اگر خوب نشدم برم یبار دیگه دندونام چک بشه و  یه عکس جدید یا ام ار ای  بگیرم

این مشکل فک یه چیز عجیب هست هیچ دکتری دقیق نمیدونه یه نفر بعداز دندان پزشکی این مشکل براش پیش میادیه نفربخاطر استرس بعضی هم بعداز رژیم گرفتن که میگن باعث ضعیف شدن ماهیچهای فک میشه لثهای منم چندماهی هست مرتب ابسه میکنه ودرد داره یه کم متاسفانه بعداز این مشکل فک دهانم یه بوی بدی میده ازصبح تاشب فقط دارم اب نمک میزنم ومسواک ولی درحر حالت میگن باید چندماهی بکذره تا وضعیت فکت تعغیر کنه واسه من همه چی دیگه بهم ریخته تو این هفته دیسک گردنمم شدید درد گرفته که احتمال زیاد باید عمل کنم ولی همیشه باید شاکر بود همینکه یه مشکلی داریم که اخرش معالجه میشه باید خداروشکر کرد

2731
راستی الان به تاریخ تاپیکت دقت کردم. الان حالت چطوره؟ چیکارش کردی؟

سلامم عزیزم ب لطف خدای مهربون و رعایتی ک این مدت کردم برطرف شد...دوماه کامل باقاشق چای خوری غذا خوردم تا تونستم حرف نزدم..غذای نرم خوردم..دندوناییی ک روکش بودن رو کوتاه کردم..و آخرین باری ک جراحی دندون عقل داشتم البته سمت سالم فکم بود میترسیدم دهنمو کامل باز کنم ک نکنه صدای تق تق فک بلند شه دیدم نشد و دکتر گف برطرف شده...از استرس هم بدور باشین...خدا ب همه سلامتی بده ک بهترین نعمتِ

عشق دوران نوجوونی❤️،رفیق روزهای سخت🩶،همسرم💜 چقد خوبه ک کلیشه ها رو کنار گذاشتم و اولین با من ب تو ابراز علاقه کردم...چقد خوبه ک بم گفتی:همه عمر برندارم سر ازین خمار مستی ک هنوز من نبودم ک تو در دلم نشستی.💛چقد خوبه ک تو رو دارم🩷 ک وقتی از تمام دنیا دلم میگیره بغل تو میشه امن ترین مکان دنیا..💙تو باعث میشی نترسم از چیزی...🧡تو تکیه گاه محکمی هستی ک خدا بعد اون همه سختی بمن داد...💛یک عدد درونگرا....مهربون...من نمیتونم بد باشم من کل بدنم قلبِ💔
خوشحال شدم خوب شدین.  خدا رو شکر.

قوربونت عزیز دلم💜ایشالله شمام همیشه سالم باشین

عشق دوران نوجوونی❤️،رفیق روزهای سخت🩶،همسرم💜 چقد خوبه ک کلیشه ها رو کنار گذاشتم و اولین با من ب تو ابراز علاقه کردم...چقد خوبه ک بم گفتی:همه عمر برندارم سر ازین خمار مستی ک هنوز من نبودم ک تو در دلم نشستی.💛چقد خوبه ک تو رو دارم🩷 ک وقتی از تمام دنیا دلم میگیره بغل تو میشه امن ترین مکان دنیا..💙تو باعث میشی نترسم از چیزی...🧡تو تکیه گاه محکمی هستی ک خدا بعد اون همه سختی بمن داد...💛یک عدد درونگرا....مهربون...من نمیتونم بد باشم من کل بدنم قلبِ💔
این مشکل فک یه چیز عجیب هست هیچ دکتری دقیق نمیدونه یه نفر بعداز دندان پزشکی این مشکل براش پیش میادیه ...

سلام می خواستم بپرسم الان شما خوب شدید پیش سیف رفتین 

اللهم عجل لولیک الفرج (اللهم صل علی محمد و آل محمد)

2740
بله  مطبشونم تو یوسف اباده پیش خودشون رفتم.  الان نزدیک یک هفته میشه که دارم استفاده میکنم ...

سلام شما پیش سیف رفتین خوب شدین منم مشکل فک دارم

سلام. بله پیش ایشون رفتم. بله خیلی بهتر شدم و هنوز تحت درمانم

خداروشکر  

من مشکل ساییدگی مفصل فک دارم و فکم تق تق صدا می ده زنگ زدم گفت دکتر ۲۰ توم میاد ایران

ببخشید یه سوال با همون گارد درمان رو ادامه می ده یا روش‌های دیگه هم داره و یه سوال دیگه شکل فک تغییر می کنه با گارد یعنی وقتی گارد رو بردارید فک تغییر حالت داده

خداروشکر   من مشکل ساییدگی مفصل فک دارم و فکم تق تق صدا می ده زنگ زدم گفت دکتر ۲۰ توم میاد ایر ...

۲۰ خرداد میاد یا اردببهشت؟

بله اکثرا موقع باز و بسته شدن فک صدا ایجاد میشه.  و برای من درد شدید هم داشت.

بله با همون گارد درمان میشه. البته ۳ روز اول مسکن میده تا دردش بشکنه بعدش دیگه فقط گارد.  برای من خودم حس میکنم فکم پایینم جلو میاد البته خیلی خیلی کم اینطورز نیست که  تو چشم معلوم باشه

۲۰ خرداد میاد یا اردببهشت؟ بله اکثرا موقع باز و بسته شدن فک صدا ایجاد میشه.  و برای من درد شدی ...

۲۰ اردیبهشت  

متشکر از پاسخگویی 

انشالله خوب خوب بشی 

۲۰ خرداد میاد یا اردببهشت؟ بله اکثرا موقع باز و بسته شدن فک صدا ایجاد میشه.  و برای من درد شدی ...

ببخشید یه سوال دیگه برای گارد تخفیف نمی دن

2706